Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha betelefonálnék egy óvodába,...

Ha betelefonálnék egy óvodába, hogy óvónó szeretnék lenni de kíváncsi vagypk egy teljes napra az óvodában, esetleg fizetnék érte, akkor megengednék?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez nem így megy. Ha az óvónőképző elküld gyakorlatra, akkor jelentkezhetsz óvodákba. Igazolnod kell hogy óvónőnek tanulsz.
2022. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Csak így baromira nem működne, viszont elvileg akkora óvónőhiány van az országban, hogy sok helyen közmunkásokat vesznek fel. Menj be a munkaügyi hivatalba, és kérdezősködj körbe hogy van-e esélyed ilyesmire, és reménykedj a legjobbakban (bár az esélyeid sztem elég rosszak)
2022. szept. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ugy ertem csak nezni szeretnem hogyan telik egy nap, hogy pontosan mit hogy csinal az ovono
2022. szept. 1. 04:51
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Kérj kölcsön egy gyereket beszoktatás címszóval, és máris viheted.

Szerintem az elmúlt évek CSOK-baba dömpingje után tuti találsz 10 perc alatt egy tucat szülőt, aki még fizetne is, hogy ne neki kelljen vinni a gyereket… :D :’(

2022. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
4#: Milyen gondolkodás...?:)
2022. szept. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez nem így megy.. ennyi erővel rengeteg pedofil is bemehetne, hogy hát ő "csak nézi".. gondolj már bele.
2022. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiatal vagy. Ne telefonál, hanem menj oda, kérdezd meg tőlük személyesen, hogy van-e rá lehetőség. Plusz akkor elöljáróban tudsz kérdezni dolgokról mivel jár a munka.

Rokon pályaelhagyó mesterdiplomás óvónő, mert egyrészt nagyon sokat tanult, nagy a felelősség, a munkán felül sok az adminisztráció is, a fizetés meg nincs egyenlőségben ezekkel. Azt mondta 160at kapott volna, felső fokú angolja van, értelmes lány, elment inkább a versenyszférában dolgozni a duplájáért.

De szerintem menj el nézd meg, beszélgess velük aztán eldöntöd.

2022. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Bolond vagy?

2022. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Na éppen ez a baj, hogy ma azért a kevés pénzért is már jóformán vagy csak olyanok vigyáznak a gyerekeinkre, meg olyanok tanítják a gyerekeinket, akik CSAK a ”muszáj dolgozni, de tanulni lusta voltam, hogy közgazdász legyek” fiatalok, vagy az a maroknyi nyugdíjas korú, akik még tényleg imádták a gyerekeket mindig is.

Természetesen az utóbbi kevés kivétellel nincs bajom, de ők már dolgoztak eleget, pihenjenek békességben otthon egy normális nyugdíj mellett.

Az előbbiekkel viszont van, még pedig az, hogy a gyerekre figyelés helyett is az instát bambulják percekig, amíg a gyerek homokot eszik, vagy ne adj Isten egy pedofil hazaviszi éppen.

Na az olyan menjen is csak el a versenyszférába, és dolgozza csak ki a belét a jólétért! Persze tisztelet az általam eddig még meg nem ismert fiatal korosztálybeli kivétel, aki nagymamáinktól látta és tanulta, hogy a gyerek a mindennél fontosabb az életben, nem a ki mit posztolt.

A gyerekeinkre meg vigyázzanak és tanítsák csak inkább olyanok, akik szeretetből, a gyerekek miatt végzik a munkájukat!

És ezzel nem azt mondom, hogy ők ne kapjanak megbecsülést, vagy hogy ők ne érdemelnék meg a normális fizetést, mert igenis kapjanak ők is legalább közel annyit, mint aki más felelősségteljes, de versenyszférás munkát végez, de szívvel, lélekkel dolgozzanak a gyerekeinkért, és akkor én is örömmel leszek nekik hálás, meg adakozó, hogy nekik is még jobb legyen!

2022. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A rokon is imádja a gyerekeket, nagyon elhivatott volt, ezért is csinálta meg a mesterképzést is, de sajnos a gyerektől kapott szeretetből nem tudja kifizetni a rezsit, meg az élelmiszert a boltban. Az oviban meg bértábla van, hiába kell a diploma, meg felelősség teljes munkakör egy pályakezdő nem kap 200 ezret, ami valljuk be az is kevés a mai világban.
2022. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!