Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embernek 30évese...

Miért kell az embernek 30évesen öregnek éreznie magát?

Figyelt kérdés

Miért csak a tizen-huszonéves a fiatal és utána rögtön az ember öregnek számít?

Mintha egy pillanat alatt öregedne le az ember a tarsadalom szemeben ahogy betölti a 30at...ma még fiatal huszonéves vagyok de holnaptol pedig középkorú 30as?

Miért van ez?

Még él jobb esetben az ember 40-50evet de élete nagyrészében öreg? Hogy van ez?


ápr. 10. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ez.
ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
A középkorú és az öreg nem ugyanaz. Még mindig a 29 éves tini nyekergő vagy?
ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell. És nem is jellemző, hogy valaki 30 évesen öregnek érezze magát. Nyilván nem gyerek már, de nem is öreg, nagyon sok minden még előtte van.

Én 30-40 éves korom között éreztem magam a legjobban, akkor voltam topon.

ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Morzsi007 ***** válasza:
89%
Nem így van. Mikor 20 éves voltam, azt hittem majd 40 éves koromra öregnek érzem magamat, most 40 vagyok, de majdnem minden ugyanolyan, mint 18 éves koromban, legalábbis így gondolom.
ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2# nem,de számítottam a kérdésre😅azt hiszem átragadt rám is a parája
ápr. 10. 09:37
 6/15 anonim válasza:
85%
40 felett vagyok és csúcs formában.
ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell.
ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Manapság már a 40-50 éves a középkorú, és a 60 éves is csak öregedőnek számít. Egy csomó akciófilmben 50-60 plusszos színész a főszereplő (Liam Neeson, Mel Gibson, Bob Odenkirk, Keanu Reeves). Furcsa példa, de a jelenség így mutatkozik meg a kulturális térben.
ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen öregnek érzem magam. Na de miért? Ez itt a kérdés. Nyilván azért, mert nem ott tartok, ahol szeretnék. Nem vagyok megelégedve se önmagammal, se az életemmel.Ha minden úgy lenne, ahogy szeretném, akkor nem érezném így. Te miért érzed így?
ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9# azt hiszem pusztán a ténytől hogy pár hónap és nem leszek többé huszonéves...40-50evesekkel dolgozom együtt és nem igazán latom fiatalnak azt a korosztályt már... persze ehhez az életmód és a stressz nagyban hozzájárul. Igazából nem lenne okom öregnek érezni magam, mégis valami tarsadalmi nyomasnak érzem hogy ilyen korban már azért nem számít olyan fiatalnak az ember
ápr. 10. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!