Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit illik tudni megcsinálni...

Mit illik tudni megcsinálni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Nők szerintetek?

ápr. 10. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
78%

"egy férfitól nagyon sok minden el van várva ami egy nőtől nem pl.az hogy megvédjen téged"


EZ AZ, ami hülyeség, miért kellene bárkinek is ENGEM megvédenie? Még soha nem volt szükségem iylesmire, nem az öserdöben élünk.

Ahol ÈN nem tudom amgam megvédeni, ott egy férfi sem, ahol meg elég lenne egy férfi, ott nélküle sincs gond.


Ez egyeseknek valaki középkorból maradt téveszméje, ideje lenne már leszokni erröl a hülyeségröl.

ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom én ebben a megvédősdiben nemigazán hiszek...

[link]

ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
84%

" Rengeteg dolog van, amit illik tudni egy férfinak, főleg barkácsolás, javítás, házkörüli dolgok terén"


EZ hülyeség, ezt egy nö ugyanúgy meg tudja csinálni, legfeljebb nem szokás, de ehhez egyáltalán nem kell férfinek lenni.


"Akkor te azt állítod egy férfinak nem dolga a nő helyett megcsinálni a nehéz fizikai munkát a fizukumából adódóan?"


Nem, nem dolga, olyan nehéz fizikai munka nincs igazánból, amit csak egy férfi tudna megcsinálni. De ha netán lenne is ilyen, akkor is egyszerüen meg lehet oldani, ha egy szakembert hívnak.

ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
84%

"egy férfitól nagyon sok minden el van várva ami egy nőtől nem pl.az hogy megvédjen téged"



A nőkre lesekedő leggyakoribb fizikai veszély az, hogy a partnere az, aki megveri.

ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
89%
KÖzel 70 éves nö vagyok, de még soha, de soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy valakinek is meg kellett volna védenie, pedig elég sokfelé jártam, sok helyen dogloztam, stb, szóval a megvédés egyáltalán nem szükséges, igen maradi ötlet.
ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
12%
21 és 24 én már védtem meg fizikai erőszaktól a nőmet... Akkor nem kellett volna? 🤔
ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
96%

"hát ez nőknek meg max egy olyan férfiaknak alap, akik életükben el nem hagyták még Budapest belvárosának a határát... Rengeteg dolog van, amit illik tudni egy férfinak, főleg barkácsolás, javítás, házkörüli dolgok terén."



Jó, az inukoknál meg kell tudni fókát nyúzni, Amerikaiaknak vezetni, de ez már hely specifikus.


A barkácsolás hiányába nem halsz bele.

ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
9%
Elég sok feminista megérkezett aki azt akarja bebizonyítani hogy ők mindenben jobbak mint a férfiak
ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
9%
Hát srácok én is védtem már meg nőt hogy ne zaklassák, akkor hibáztam?
ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
86%

NEM; nem a feministák akarják bebizonyítani, hogy ök jobban a férfiaknál, hanem a normálisan gondolkodó emberek azt, hogy a férfiak nem jobbak a nöknél, nincs rájuk különleges szükség, eltekintve a párkapcsolattól.

A nök nem kis gyerekek, akire a nagy bácsinak vigyázni kell, erröl kellene már leszokni a sok sovinisztának

ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!