Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit illik tudni megcsinálni...

Mit illik tudni megcsinálni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Nők szerintetek?

ápr. 10. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
10%

Kérlek magyarul beszélj ha már Magyarországon laksz

Lennél szíves akkor elmondani hogy én mint feminista akkor jól teszem e hogy a teljes egyenlőségben hiszek de ennek ellenére védtem már meg nőt?

ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
12%
Vagy azt állítod hogy rosszul cselekedtem és hagynom kellett volna? Jól értem ezt akarod mondani?
ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
80%

"támogatom hogy a férfi és nő legyen egyenlő, de nem csak a hazimunkában hanem a akkor legyen kvóta a bányákban és katonaságnál, a fakitermelöknél és a kőműveseknél is"


Szerinted oda a férfiak azért mennek, mert oda vágynak?


Plusz az munka. A munkáltató azt veszi fel, aki a legalkalmasabb a munkára. Ne keverd a házimunkával, ami mindenkinek a dolga.

ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megvédi a szeretteit. Én is védtem meg nőként más nőket, és engem is védtek meg nők. Szóval nyugodj le.
ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
12%

Az egyenlő jogokat támogatom

Otthon is mindent csináljon egy nő is és a munkában is


Nyilván senki nem vágyik szar melóra de legyen ugyan annyi nő a felső vezetők között és a bányákban is így egyenlő nem?

ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
81%
45, nem érted, hogy nem fognak akkor sem nőket felvenni oda, ahova erő kell, ha jelentkeznek, mert a munkaadónak nem érdeke. Bármit támogathatsz, amit csak akarsz, de ne felejtsd el a valóságot. Te sem jelentkezel takarító néninek, vagy dadusnak.
ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
15%
Akkor egyetértünk benne hogy vannak munkák ahova erő kell és emiatt inkább férfinak kell végezni? Mert eddig sok feminista azt írta hogy ők pont ugyan olyan erősek
ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de nem otthoni munkák. Hanem munka, amiért pénzt kapsz. Otthoni munkában nincsenek ilyenek.
ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
0%

Ja értem, akkor otthon egyformán erős a férfi és a nő de munkában már nem

Mondjuk fogalmam sincs az asszony miért mindig velem nyittatja ki a befőttes üvegeket, majd mondom neki hogy ő is ugyan olyan erős és legközelebb az autót is rábízom

Éljen a feminizmus

ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
96%

Mivel a munkája mindenkinek más. Ha te orvos vagy, akkor ismerned kell az anatómiát. Kapcsolatban viszont nincs biosz teszt.


Az autót annak kell ismernie, akinek van autója. Nekem nincs, így nem tudok róluk semmit. Ha vennék egy autót, vagy biciklit, vagy rollert, evidens, hogy megtanulnám a karbantartásukat.


Feleségednek meg üzenem, hogy késsel a tető alá nyúl, és simán kinyitja a befőttes üveget.

ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!