Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit illik tudni megcsinálni...

Mit illik tudni megcsinálni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Nők szerintetek?

ápr. 10. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor többé senki nem mondhatja nekem hogy ez férfi munka és rám vár, lesz mivel visszavágnom hogy egyenlőség van
ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
84%
Mindent ami napi teendő. Azt leszarom, ha nem tud vízvezetéket szerelni és hasonló dolgok.
ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 Darius- ***** válasza:
0%

8- varrni zoknit. Hajtogatni. Kozmetikázni nem kéne megtanuljunk ? Ne vigyük már túlzásba, habár igaz ti azt szeretnétek, hogy a férjeitek egész nap szopják az ujjaikat, mint a dedosok. És változzanak konyhatunderre. Álmodik a nyomor. Majd ha hegeszteni fogsz, falat rakni, és kicseréled a bringa kerekét. Úgy veszem észre , hogy a mai világban egyáltalán nem kell tisztelni azt, aki előttünk áll sajnos.


Mosogatni és főzni tudok magamra, habár a többség sajnos nem. Ha nem takarítok, akkor is az az én dolgom. Nekem nem annyira fontos az, hogy Üveghegy legyen az ablak, mert nem fog betörni egy kis kosztol. De ha mégis betörik, nem a férfiak kezdenek rinyálni azon, hogy juj most mi lesz. De ha már itt tartunk, jó lenne, ha alapjáraton is kevesebbet rinyálnatok a semmin.


Az ápoltság egy férfinél is fontos, így van. Sajnos a legtöbb nem ilyen. A sörös partikat én például kiiktatnam. Ez a nők számára is megalázó. Meg aki után takarít a feleség, az tartsa is meg a rendet. Igazad van abban, hogy egy kapcsolat a közös együttműködésen alapul. Nem kell tudnia és csinálnia egyik félnek mindent ebben esetben a háztartásban. Ebben egyetértek, így van, a munka megosztása fontos. Még annyit, hogy fizikailag gyengébbek vagytok, el kell fogadni és a segítséget is, ha erőszak ér. Szerencsére ez egyre ritkább. De megtörténhet. Ezért nem vagytok kevesebbek. Így akarta a természet, egyéb dolgokban a nők jobbak. Például a belső értékek. Azok pedig fontosabbak, mint a külsőségek.

ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
12%
Az én környezetemben pont fordítva van, a férfi dolgozik, intéz mindent és az asszony meg otthon van és még azt a kevés munkát is lusta elvégezni
ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
12%
Sok nő teljesen képtelen arra hogy egyedül bármit is megoldjon
ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
12%

53#

Hogy egy nő falat rakni, hegeszteni? na ne szórakozz olyan nőről én még nem hallottam

ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 Darius- ***** válasza:
100%
54- Igen ott nálatok Ukrajnában így van. Mert írtad onnan írsz. Ahhoz képest, hogy a fél kérdést teleirtad. Nyilván ha egyik fél nem dolgozik, azt az időt ő is munkával töltse ki végig, mint a másik. Ha máshol nem, otthon. Ilyenkor szó ne Essen munkamegosztásrol. De miért ne dolgozhatna mindkettő, kérdem én.
ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 Darius- ***** válasza:
56- Ezért írtam. A másik oldalon is vannak ám példák, amiket a nők nem tudnak igazán megcsinálni. Akkor miért baj, ha egy férfi nem takarít?
ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
12%

57#

Manapság a nők nem nagyon dolgoznak, a legtöbb otthon ül és semmit nem csinál :)

Nem tudom miért zavar hogy mindenkinek válaszolok tudtommal nincs válasz szám korlátozás

ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért nem kellene soha párkapcsolat, olvasva a válaszokat, nem akarok senkinek sem megfelelni, és úgy élnem, ahogy más szerint kellene!
ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!