Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férias, kemény, luxus autókból...

Férias, kemény, luxus autókból miért "kötelező" mosolytalan, kemény fejjel kiszállni?

Figyelt kérdés

Amikor leparkolsz az ilyen kocsikkal és kiszállsz akkor olyan mintha ezekhez a mosolytalan, rideg arckifejezés volna elvárt, és a szemkontaktust is kerülni kellene.


Nem arra gondolok hogy most vigyorogni kellene de akkor is látszik a különbség hogy valaki jókedélyű, ellazult vagy ezt a luxusautós terminátor arcot vágja be.



ápr. 13. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs luxusautóm, én az 1-es viliről szoktam terminátor fejjel leszállni.
ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a bicajról szállok le úgy, mint egy terminátor. El is szoktak futni a falubeliek.
ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez ilyen keleti tempo. Keleti blokk, orosz, arab tempo. Sehol a vilagon nem a suttyok lesznek penzesek, illetve akinek penze van, nem szeretne suttyonak latszani.
ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En jo kedelyu vagyok de ugy nezek altalaban mint egy tomeggyilkos. Nem tehetek rola. Ezt kaptam a genetikatol.
ápr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert nekik mindent lehet.
ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Az még hagyján, de kötelező tartozék az ilyen autókhoz a 160 centi testhossz, kapucni szembe behúzva, 60 kilós testtömeg.

Szerintem párna is van alattuk, mert nem látnak ki.

Ez kizárólag a kombi fosvágen passatokra jellenző, min 20 év mind, 1.9 tédéjí.

Valamilyen megfelelési kényszer hajtja őket, miszerint mindenki a forgalomban egy potenciális versenyfél, leküzdendő akadály.


Vicces, amikor egy 70-es apóka ül egy AMG-ben, mellé ér egy ilyen kapucnis fiatal, apóka nyom egy enyhe gázt, majd eltűnik a horizontról.


Bár ezek csak velem mernek kemények lenni, a 60 lóerő az 60 lóerő. :)

ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen az arcom, pedig nincs luxus autóm. Amúgy meg a közlekedés tiszta stressz, az is felhúzza magát aki amúgy halál nyugodt.
ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az aktuális hangulatomnak megfelelően szállok ki, nem aszerint, ahogy valaki kitalálta, hogy hogyan kellene
ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!