Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom a helyem igazán...

Nem találom a helyem igazán sehol,mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy magyarázzam el. Nagyon rég éreztem utoljára,hogy helyén van az életem, minden okés. Pedig van munkám amit szeretek,párom is,családom (igaz 160 km-re) szóval tudom,hogy nincs panaszkodnivalóm,nem is akarok. De valahogy mégis úgy érzem nem tartok sehol az életben. :(

(27 éves vagyok)

Van itt aki szintén így érez vagy érzett? Hogyan sikerült megoldani?



ápr. 14. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent ki kéne próbálni. Mikor a kisgyerekek pl rajzolnak is homokvárat is epitenek fociznak is hangszeren is játszanak. Mert csak ezekbol fog körvonalazodni mi az ami éltet jobban fekszik mik az előnyeid melyik teruleteken érdemes jobban kibontakozni melyik ad több dopamint, melyik tud célokat perspektívákat adni, távlatokat megnyitni, es ezzel szemben melyek azok a teruletek amik inkább gyengéid nem szivesen állsz rá, mennyi a max amit még örömmel ki tudsz belole hozni stb.


Csak épp felnőtt játék módon.

Akár több munkahely vagy hobbi vagy mellékallás kipróbálása, belekóstolni akár a vállalkizósdiba, vagy vmi babráló tevékenységbe, vagy sportba vinni időt energiát táplálkozástant stb, és akkor kiderul majd mi az amire azt mondod jé ezt nekem találták ki ez engem feldob éltet es mi az amivel meg hagyjon téged mindenki békén.

ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik terulettel lehet barataid is lesznek ujabb pályák nyílnak meg rajta, tovább lehet vinni, utat mutat, és éled is(ez nagyon fontos hogy ami pozitívan tölt el abba kell tenni jobban mindig, és mik azok a teruletek amik pl csak időrablók elmagányosítanak hátrányba visznek csak.
ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindegy mit csak csináld es minel többmindenbe ugorj bele. Légy igenember. A nike szlogenje is just do it. Csak tedd meg. Csak csináld. Aztán a többi majd adja magát ugyis.
ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat,igyekszem új dolgokat is kipróbálni,ez jó ötlet!:)

Jelenleg a sport a hobbim,de érzem én is,hogy kellene még másvalami...

ápr. 14. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj gitározni :) van ingyenes youtube csatorna is
ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!