Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyilvános wc-nél a csajoknál...

Nyilvános wc-nél a csajoknál és nőknél valami szokás hogy ne köszönjenek vissza?

Figyelt kérdés

valahogy akárhányszor ha köszönök nekik soha nem köszönnek vissza. mert fiu vagyok, vagy miért? vagy mert szégyenlik a munkájukat? én nem nézem le őket uganugy tekintek rájuk mint mindenki másra

tudjátok ilyen wc-k ahol fizetik őket és kell legyenek. pl park


ápr. 15. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"sokszor vannak fiatal huszonéves csajok is ilyen helyeken"


Nyilván 60 éves mamákat leszarod, ha nem köszönnek. És a fiatalok pont ezért nem köszönnek.

ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát neked meg mibajod ember xdd
ápr. 16. 20:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a válasz? Pedig ez az igazság. Nem nénikről panaszkodsz, hanem csajokról.
ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
alapból hülyeség amit állitasz, lehetsz csak trollkodsz, nah de ezt miből tudhatják a csajok?
ápr. 16. 20:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Fiatalok, onnan tudják. Ebben nőttünk mind fel. Csak akkor háborodtok fel, ha a csini csajok nem köszönnek vissza. Férfiak, öreg és/vagy kövér nők lehetnek taplók, arról nem születik itt hasfájás. De jön a hiszti, ha csini fiatal csajszikák semmibe vesznek.
ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Fiatalok, onnan tudják.

Rendben.🤣🤣

engem ne vegyél többes számba, amugyis idiótaságokat hordasz össze. a kérdésbe is kiirtam hogy csajok és NŐK, aztán válaszban is irtam hogy nénik. de a nénikre értettem a nőket, szoval minek is magyarázok

ápr. 16. 21:14
 17/21 A kérdező kommentje:
amugy én meg nagy általánosságban pont hogy az időseket és a nem tökéletes lányokat gondolom kedvesebbnek. mert a szinte tökéletesek megtehetik hogy elszálljanak maguktól és bunkók legyenek. vagy ilyesmi. de tudom hogy ez csak általánositás, és nem szabad általánositani:)
ápr. 16. 21:28
 18/21 anonim ***** válasza:

Na ne, ez új, hogy a tüsszentő félnek elnézést kell kérnie!


Na ez tényleg új infó, ment a zöld!

ápr. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
egyébként, nemtudom, de nekem inkább az esne rosszul ha senki nem köszönne nekem és levegőnek néznének. és jól tud esni ha előre köszönnek nekem, mert ugy érzem figyelnek rám.
ápr. 17. 12:31
 20/21 anonim ***** válasza:
19, és nem akarnak rád figyelni. A férfiaknak az a legnagyobb büntetés, ha ignorálják őket. Ha gonosz valaki, azt is előbb elnézik, mintha levegőnek nézik. Nem ezt szoktátok meg, kiskirályok.
ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!