Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek ezt a majdnem...

Hogy viselitek ezt a majdnem 20 fokos különbséget?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt még jócskán 20 fok felett volt, tegnap és ma meg alig éri el a 10 fokot. 1 nap alatt ez nagyon sok. Ha 20 fokot nem, de több mint 10-et biztos hűlt. Hogy viselitek?
ápr. 17. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fáradékonyságban jött ki tegnap kora este. Ahogy ledőltem, szinte egyből el is aludtam. Igaz, nem sokkal később felébredtem, de olyan volt, mintha leütöttek volna.
ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem, mert nem mozdulok ki otthonról. A falak jól átmelegedtek, még pár napig nem kell fűteni, idebent 22 fokot tart a számítógép és a tévé együtt.
ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban mint gondoltam.

A hétfői meleg viszont brutál volt nálam. Kapkodtam össze-vissza és még egy autóssal is ordibáltam az utcán akitől nem kaptam meg a jogos elsőbbséget a zebrán.

Pedig nem jellemző rám hogy a taplókkal leálljak vitatkozni.

De tegnap óta mióta visszazuhant a hőmérséklet sokkal jobban vagyok.

ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kellett volna reggel egy vastagabb mackó de ennyi.
ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyreállt a közérzetem.
ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most épp jól bírom, a 2 héttel ezelőtti front kiütött, ólmos fáradtság tört rám.
ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül csak azt érzem, hogy hideg van és fázom. Egyébként egyáltalán nem viselt meg. Viszont bolond ez az időjárás. 24 óra alatt két évszakváltozás..azért az durva.. nyárból télbe.
ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselt meg szerencsére. Annyi zavar, hogy fázok.
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Én tegnap fáradt voltam és a szokottnál sokkal-sokkal jobban éhes voltam. Ma már jól vagyok, de tegnap valahogy rám tört, hogy enni kell valami tartalmas és laktató kaját.
ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érzékeny. Felvettem a kabátom és élem ugyanúgy az életem mint hétfőn rövidnadrágban.
ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!