Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 45 éves férfi kinézhet 30-35...

45 éves férfi kinézhet 30-35 évesnek attól mert nem autózik, nem iszik alkoholt, sportol stb?

Figyelt kérdés

Egy kollégám 45 de komolyan max. 35 nek néz ki. Nulla ősz hajszál, semmi kopaszodás, szinte nincsenek ráncai.


Azt mondja ő szinte sosem autózik, csak ha nagyon muszály, sokat gyalogol vagy bicajozik plusz sport és viszonylag egészséges étkezés.


De az autózást nem értem milyen hatása van kinézetre?



ápr. 17. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Simán kinézhet fiatalabbnak, főleg ha tiszta lélek.
ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
1+ Ha megfigyeled, a gonosz lelkek hamarabb idősödnek:)
ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hozzá járul, meg a gének is.


Ezért néz ki 💩ul sok magyar (nemtől függetlenül), mert nulla testmozgást végez, mellete ellenben piálgat és/vagy dohányzik.

ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet arra gondolt, hogy autózás helyett gyalogol vagy biciklivel közlekedik, szóval ezzel is sportol. Valószínűleg szerepet játszik mindez abban, hogy fitt, de az átlag ember még nem nézne ki 10-15 évvel fiatalabbnak csak azért, mert ilyen életmódod folytat. Ezek olyan dolgok, amik inkább csak a statisztikákban látszanak. Ettől függetlenül érdemes példát venni róla.


Van az a gazdag csávó,Bryan Johnson, aki arról híres, hogy vagyonokat költ el arra, hogy örökre fiatal maradjon. Szerintem forintban milliárdoknál tart. Na ő is pont annyinak néz ki, mint amennyi a kora, csak látszik rajta, hogy fitt és egészséges. De ettől még nem néz ki fiatalabbnak.

ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szerencsés genetikától, de amúgy igen, simán.
ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jön ide az autózás, hogy kimehetsz az 5km-re lévő tescoba kocsival meg bringával is.(Persze ha nem kell 6zsugor vizet venni). Ha a kinézetre nem is feltétlenül de az egészségi állapotra nagyon hatással van, mind a rendszeres testmozgás meg annak hiánya is. A cigi is k.rva sokat számít. Bár ez sem mindenkinél. De ismerek olyat akinek 50évesem már szó szerint összevan szikkadva az arca. Elég alvás sok folyadék sok sport sok gyümölcs meghozza az eredményét. De nyilván számít a genetika is.
ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es, láttam arról a fazonról pár éves képet, azon tök helyes volt. Most úgy néz ki, mint egy AIDS-es android.
ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
Kell a jó genetikai alap de amúgy igen, sokat jelent az edzés, a káros szenvedélyek kerülése és az elegendő alvás.
ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 érdeklődő35 válasza:

Genetika feltétlenül kell hozzá.

Engem 40 évesen 30 nak gondoltak anyám 90, és egy 80nál nem mondják többnek inkább 75 78 nak....

ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simán. A hétvégén bringáztam és egy pihenőnél beszélgettem egy jó 50 -es kinézetü férfival. Aztán majdnem lehidaltam amikor kiderült hogy 71 éves.
ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!