Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 45 éves férfi kinézhet 30-35...

45 éves férfi kinézhet 30-35 évesnek attól mert nem autózik, nem iszik alkoholt, sportol stb?

Figyelt kérdés

Egy kollégám 45 de komolyan max. 35 nek néz ki. Nulla ősz hajszál, semmi kopaszodás, szinte nincsenek ráncai.


Azt mondja ő szinte sosem autózik, csak ha nagyon muszály, sokat gyalogol vagy bicajozik plusz sport és viszonylag egészséges étkezés.


De az autózást nem értem milyen hatása van kinézetre?



ápr. 17. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ami még fitalít nagyon az a szex és minél többet!
ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

42 vagyok, 32 körülinek gondolnak sokan.

Az autózás max. annyiban befolyásoló, hogy A, helyette többet mozog; B, nem feltétlen szívja a károsanyagot miatta.

ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Genetika. Sokan egészségesnek tartják a sok sétát, nem biztos hogy minden körülmények között az. Én rá vagyok kényszerülve, hogy gyalog járjak a km-re lévő munkámba, a terep eléggé dombos. Télen szó szerint cafatokban van az arcbőröm, annyira tönkreteszi a hideg. Ha szállal takarom, bepállik alatta és 30+osan is televagyok pattanással, sebbel, mint egy tinifiú. A szememet nem tudom befedni, már ráncosodik a sarkában. A bokámban pár éve elszakadt részlegesen az izom, a térdem kattog. Soha nem autózik, nincs káros szenvedélyem, mégsem nézek ki fiatalabbnak, sőt. Nem mindegy, mit és hogyan mozogsz, hogy néha kedvtelésből kondizol, vagy kapálsz, kihordod az állat alól a ganyét, a megélhetésért mozogsz. Az nyomot hagy a testedet.
ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"szerint cafatokban van az arcbőröm, annyira tönkreteszi a hideg. Ha szállal takarom, bepállik alatta és 30+osan is televagyok pattanással, sebbel,"


Ezt megfelelő nedvszivó, légáteresztő anyagokkal simán meglehet oldani. Futoknak, kerékpárosoknak évtizedek óta gyártanak ilyet.

ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!