Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj,hogy akkor...

Velem van a baj,hogy akkor érzem jól magam,ha valami "rosszat" csinálok?

Figyelt kérdés
Pl ha iszok,vagy ittasan vezetek,kapcsolatban lévő nőkkel szexelek,lopok a munkahelyemről. Bennem van a félelem,de mégis büszkén,boldogan emlékezek vissza ezekre a dolgokra.Különben mindent szabályosan ,etikusan csinálnék halál unalmas lenne az élet szerintem.
ápr. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veled van a baj. Keress fel egy pszichológust!

Apukád is ilyen?

ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Deviáns a viselkedésed. Természetes jelenség.

De mindig nem győzhet az ember. Előbb-utóbb visszaüt majd rád a dolog, mert a társadalom úgy működik, hogy ami megzavarja a rendszert, azt így vagy úgy kiiktatja.

ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor érzem jól magam, ha kiszűrök és megfogok egy ittas vezetőt.


Az olyanok, mint te, szoktak a leghangosabban sírni az előállítóban, hogy mennyire szánják-bánják. :)

ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as:


Kereslet-kínálat. :-)

ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veled van a baj, de egy bizonyos korig ez nem baj. Ez a viselkedés arról szól, hogy nagynak, erősnek, bátornak és szabadnak érzi magát az ember attól, hogy áthágta a szabájokat. Mintha felette állnál a rendszernek.


Normál esetben egy bizonyos kor felett ez már rém kínos, és inkább építeni szeret az ember, nem a pórázt rángatni. 17 évesen még én is szerettem villogni, hogy milyen deviáns vagyok, 38 évesen már inkább azt látom ebben, hogy mennyire zavar ez másokat, és amúgy mennyire semmi értelme.

ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!