Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagy túlérzékeny az...

Ha nem vagy túlérzékeny az emberekre, nem irritálnak/idegesíted fel magad, hogy csinálod? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogy maradjak magabiztos/nyugodt függetlenül hogy irritáló veled az adott ember?


Hogy ne vegyem magamra, hogy ne irritáljanak az emberek bizonyos esetekben? Akar itt is, akar a való életben? Te hogy csinálod?


Példa itt az oldalon is akár, felteszel egy kérdést, de 1-2 tuskó kiadni jön a saját frusztrációját, sokszor még jobban belerúg a kérdezőbe. Van hogy pusztán a stilussal pl lehülyéz, hasonlók. Ilyenkor elmegy a kedvem.

(Más direkt nem látogat ilyen fórumokat pl, de én 1-2 válaszadótól meg komolyan tanultam itt pár dolgot már, ezért megéri néha kérdezni)


De eleve, az emberek annyira irritálóak tudnak lenni sokszor, akar munkahelyen, utcán.


1-2 ilyen: felszínesek, vagy Néhányan a saját bizonytalansagukat azzal akarják kompenzálni hogy téged próbálnak lehúzni a gyengébb pontodba kapaszkodva. De lehet akar szimplán arrogáns.. Tudálékos, ítélkező, stb stb.


Ezek engem idegesitenek, az emberek is. Ha rosszabb passzban vagyok rosszul esik..


Azt szeretném elérni, hogy ne zökkentsenek az ilyen emberek ki. Ne bizonytalanítsanak el, ne essen rosszul adott beszólás, tehát egy belső nyugalom és rezíliancia.


Ebben a témában bármi hasznos, amit tudsz ajánlani, akar saját tapasztalat, módszer, akar belinkelni könyvet, videót, cikket?



márc. 29. 05:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kérdezhetném ezt magabiztosság, önbizalom fejlesztésére is, csak más szavakkal.
márc. 29. 05:37
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Belső izomzatod kell építeni. Önbizalmat.

Az úgy kezdődik, hogy mindent fel kell dolgozni, ami traumatizált téged. Erre támogató közegben vagy pszichológussal van esély.

márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Hu sokmindennel.

Fő alapja hogy aki belémáll, az támad. És kik támadnak? Akik félnek, kevesebbnek hiszik magad nálad le akarnak gyűrni maguk alá. És nem segitőszándék vezeti hanem az önbecsülés rombolása másoknak hogy magát többnek érezhesse.



De másik:

A shor videokban lattam egy bölcs példát. Az apa ad egy rozoga kocsit a lányának ballagásra vagy ilyesmi.

Mondja nézesd meg használtaitó oldalon. Hát alig adnának érte vmit. Akkor nézesd most meg vmi bonzoban(vagy hol szokták még eladni)hát ott se kapna erte semmit. Akkor most menj és nézesd meg veterán autó piacon. Hát több ezer dollárt ajánlottak.


Akkor az apa így szólt. Lányom, tudd hogy mindig a megfelelő helyen értékelnek téged.


(Ezt én is tapasztalom. Eléggé csóró helyen élek az olcsó lakbér árak miatt, sok a rablo tolvaj drogos meg ilyenek. Ezek nha köpnek utánam, fenyegetnek meg akarnak verni, lek-nak. De a munkahelyem meg tele értelmiségiekkel, teljesen más közeg. Ott meg szeretnek megbecsülnek elismernek es igazgatói dicséretet is kaptam már. Ha valahol nem bírnak, egyszerűen csak nem oda tartozol.)

márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ja plusz a mobbing. Hogy mi is az.

Rövid előadás kivetothető sulin kívul bármire hogy lásd miről szólnak a frisztrált emberek. Azok mind félnek. Nem dicserték őket gyerekkorukban es arra szomjaznak.

Állj szeretettel a másik felé. Megváltozik a világ


[link]

márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Az en pszichologusom nekem azt mondta. Az emberek ott bántanak ahol az erőd rejlik.


(Pl amikor lányok gúnyolnak lányt. Szebbnek gondolnak maguknál. És igy tovább. Az emberek rámutatnak valójában az erősségeidre. Mert ők látják és ök attól tartanak benned. Es azt tönkre akarják tenni benned)

márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Húz egy határvonalat.

Mindenhol vannak tuskók, őket az idegesíti ha nem álsz le velük vitázni.

Én pl csak nevetek egy jót ezen embereken, és élem tovább az életem.

márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
A hatarhúzás alapja viszont az önbizalom. Tehát vissza az elejéhez.
márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi, vannak itt jó gondolatok! Ezekről beszélek, amiért megéri elviselni rosszabb napokon a lehúzó embereket, pl itt is. Érlelgetem őket majd… Önbizalmon dolgozok, pont egy bizonytalan életszakaszban vagyok.

(Összekapcsoltam én is már, van benne igazság, de jó a megerősítés)


#4 ezt a videót ismerem, és egy napon biztosan meg fogom majd mutatni a kislányomnak! :)

márc. 29. 08:49
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy látom az enyém nem lesz egy népszerű vélemény, de a lehető legrosszabb amit tehetsz az az, hogy bemeséled magadnak, hogy a másik szar, azért bánt mert jobb vagy, stb. Ezzel a nézőponttal egyenes út vezet oda, hogy te vagy a mindenható, és aki mást mond az hülye. A mai társadalom egyik legnagyobb hibája.

Igen, legyél magabiztos, de ne vesd el egyből azt amit a másik mond, mert csak kritikával fejlődik az ember.

márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
61%
Aki bántja támadja a másikat az soha nem segíteni akar. Az saját magát vetít ki a másikra.
márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!