Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tekinti az emberek egy...

Miért tekinti az emberek egy része ingyenélőnek a rokkantakat?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Ên ilyenről még nem hallottam.
ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert mindenkit annak tekintenek akinek van valami jövedelme-juttatása-kedvezménye akármilye amiért nem melózott meg.
ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
*akármije
ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert primitív. Ezzel magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, hogy íme ilyen korlatolt, kretén vagyok én, ez van
ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Mert jelenleg az a kormány van hatalmon, ahol "aki nem dolgozik ne is egyék" megszólalás teljes valid ellenérve annak, amiért nem emelik a családi pótlékot. Tehát aki kisgyermek, vagy kisgyermeket nevel, az nem érdemel ételt az asztalára.


Innentől kezdve, aki egyik sem, hanem rokkant, szerinted milyen megítélés alá kell, hogy essen?


Félretéve a kirohanásomat, én azt tartom valószínűnek, hogy több olyan "leszázalékolással" találkozik az ember, ami puszira ment a hivatalban, és mellette még jól meg is tudta magát szedni maszekból az illető és/vagy több olyan valódi rokkanttal találkozott, aki teljesen elhagyta magát, és olyan dolgokra képtelen, amiket amúgy meg tudna csinálni. Mellette meg vegzálja a keresőképes rokonait, hogy neki nem elég jó az oops zsepi, neki a zewa kell, meg a satöbbi, és mint rokon nem rakhatod ki, mert akkor téged bélyegeznek meh.

ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt a gyakori kérdésekben írt több kommentált is más kérdéseiben úgy hogy ingyeneloknek titulálta a sorstarsaimat és ezáltal engem is.
ápr. 17. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell felvenni kerdező, mit érdekel tőled, hogy józsi piripócsról mit gondol a rokkantakról?

Nyilván, ami az üres, műveletlen fejében van, ahogy kiputtyant az anyjából a vécén, azt viszi magával.

A te dolgod, hogy felvilágosítsad?

A te dolgod, hogy megváltoztassad?

Befolyasolja neked az őszi mélyszántást, hogy egy csomó sötetfejű zombi mit gondol?

Szerinted neked ezzel foglalkoznod kell?

Szerintem ezen gondolkodj, hogy neked miert szamít ez….

ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
*mit érdekel téged, bocs
ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Mert Magyarországon az emberi életnek nincs értéke, és ha idős vagy, beteg, vagy rokkant, az számukra értéktelen ember, akiből nincs hasznuk. Ezért tart az ország ott ahol. Azokban a kúltúrákban ahol az időseket, rokkantakat, betegeket tisztelik törődnek velük, odafigyelnek rájuk azok virágoznak.Lásd Dél-Ázsia és hogy 1970 óta mit értek el.
ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ok a korrupció. Az emberek többsége úgy találkozik a rokkant témával, hogy a 99%-ra leszázalékolt, 20 éves, milliárdos zsírci***ány megint 8 parkolóhelyet foglalt el egyetlen BMW-vel, érvényes igazolvánnyal, miközben a 97 éves tolószékes, lábatlan, 12%-os néni meg 3 négyzetméteres lyukban tengődik havi 12 ezer juttatásból.
ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!