Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az izraeliek otthon is ilyen...

Az izraeliek otthon is ilyen bunkók vagy csak ha külföldre mennek?

Figyelt kérdés
Turizmusban dolgozom, sokféle emberrel és kultúrával találkozok, de ők az egyik leglekezelőbben viselkedő népség, plusz ha bármi nem úgy van, ahogy szeretnék, gyerekes hisztit csapnak. Alapvetően érdekelne az országuk, mint utazási célpont, de az emberekkel szerezett eddigi tapasztalatok miatt elment a kedvem tőle... Nyilván nem mindenkire igaz, de a többségre mindenképp.
ápr. 18. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Bennük van a felsőbbrendűségi érzés, azt képzelik, nekik minden jár, nekik mindenki köteles a kedvükre tenni. Ha külföldön is így viselkednek, akkor otthon, a saját berkeiken belül ennél csak rosszabbak lehetnek.
ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy te egy kicsit túlságosan frusztrált mostanában? A zsidók az egyik legnyugodtabb nép, én még az életbe nem láttam őket ilyennek, ahogy te leírtad. Igen, kapcsolatban vagyok néhányukkal, mielőtt megkérdeznéd.
ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy nem hajlandóak alkalmazkodni hozzánk, elvárják, hogy mi alkalmazkodjunk, pedig ők jöttek a mi országunkba. Ők fikázzák a keresztény vallást, még azért is megszólt egyszer valaki, hogy hastáncolok, és az arab világból való tánc, ami sérti őket. Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam 2-es.
ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es, nekem is ez az elképzelésem, akkor nem vagyok egyedül ezzel...


2-es, nem, nem vagyok frusztrált, sem antiszemita sem rasszista stb. Kötélből vannak az idegeim, különben nem is bírnám az ilyen helyzeteket :) szerencséd van a jó tapasztalatokkal, akkor. Én is találkoztam kedves és illemtudó izraeliekkel, egyszer.

ápr. 18. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne mentegetőzz kérdező!

Te itthon vagy a táblán az áll hogy Magyarország!

Aki nem tartja be Magyarország hagyományait és jól helyben hagyót szokásait annak kívül tágasabb!

ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

csoportban rosszabbak, a háború kezdete óta meg még rosszabbak, az a baj, hogy olyanok mint az ukránok, tudják, hogy az útlevelük minden szabály és törvény alól felmentés, de ha te egy undok pillantást vetsz rájuk, már jön is a nato és helyretesz...

hozzánk is járnak, múzeum vagyunk, már nagyon viszket a kezem, hogy egyszer mégis kihajítom valamelyiket, cilinder ide vagy oda, bejárnak a húsz kölykükkel és összeordítoznak-fogdosnak mindent, mert ők ilyen übermenschek... a női teremőröket zaklatják, az összes nem fehér kollégát figyelmen kívül hagyják és szidalmazzák, a töbi turistacsoporton átgázolnak, szabályokat, előírásokat le se szrják. statisztikailag a legtöbb kitiltott utazási irodánk izraeli... de folyton újak alakulnak, évente 2 biztos felkerül a listára.

a zsidókkal amúgy semmi bajom, nem is szeretem ezt az izrael=zsidóság képet, veszélyes.

ha férfi vagy és fehér, állítólag egyszer megéri elmenni, mert hűdekultúra (bár ezt se értem, de oké, van falafel és néhány történelmi emlékhely) én nőként biztos a közelébe se megyek soha...

ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Nekem vannak izraeli ismerőseim, munkatársaim is voltak egy nemzetközi programban. Ugyanolyanok, mint bárki más. Velem nagyon kedvesek és udvariasak voltak mindig.

Munkám miatt már bejártam a fél világot, és szinte semmi sztereotípia nem igaz. Mindenhol ugyanúgy vannak kedves és bunkó emberek.

ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szolovjov ***** válasza:
61%
A zsidó pofátlanságnak nincs határa.
ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is olyan helyen dolgozok ahol napi szinten sok izraeli emberrel kell foglalkoznom. A nagy részük tényleg szinte kezelhetetlen. Ugyanezt tapasztalom mit a kérdező, hisztiznek, hangosak, leszarnak mindent és mindenkit, flegmák és értetetlenek. Az évek alatt megtanultam őket kezelni, de még mindig a bicska nyílik a zsebemben olykor..
ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
9-es vagyok. Egyszer mentőt kellett hívni az egyik izraeli lánynak és mikor a mentősök kiértek, megkérdezték milyen nemzetiségű akinek a segítség kell és mikor mondtam, hogy izraeli az összes mentős a fejét fogta, hogy akkor az nem lesz egyszerű.
ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!