Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az izraeliek otthon is ilyen...

Az izraeliek otthon is ilyen bunkók vagy csak ha külföldre mennek?

Figyelt kérdés
Turizmusban dolgozom, sokféle emberrel és kultúrával találkozok, de ők az egyik leglekezelőbben viselkedő népség, plusz ha bármi nem úgy van, ahogy szeretnék, gyerekes hisztit csapnak. Alapvetően érdekelne az országuk, mint utazási célpont, de az emberekkel szerezett eddigi tapasztalatok miatt elment a kedvem tőle... Nyilván nem mindenkire igaz, de a többségre mindenképp.
ápr. 18. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
6, 7, 9, köszönöm a válaszokat.
ápr. 18. 17:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyan mitől lennének felsőbbrendűek? Az egész ország zsidó menekültekből áll
ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész, aki előbb ismertem itt élő izraelieket, meg magyar zsidókat, mint, hogy munkám során izraeli turistákkal találkoztam volna.

Az itt élőek végtelenül kedvesek, jófejek - ahogy a turisták is azok, ha mondjuk a Deák téren összehaverkodtam velük 'civilben'. A melóban meg az idegeimet cibálják.

Azt hiszem, abban áll a rejtély, hogy milyen viszonyban vannak az adott emberrel. Mert az ismerőseim pl. velem egyenrangú viszonyban vannak, ahogy a belvárosban megismert turisták is, és tényleg anygalian bántak velem - de amint bementünk egy kocsmába vagy étterembe, akkor elkezdték a 'na, vajon meddig mehetek el?' játékot.

ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tatyó ***** válasza:

Én nem tudom, szabad -e ilyet megosztani, meg aktív -e még, most ezt találtam:


[link]


ezek lököttek...

ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!