Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik nap feltettem egy...

Egyik nap feltettem egy kérdést ezen az oldalon és még csak nem is érint annyira, mint a válaszoló gondolta, de azért úgy nevezett engem, hogy proli! Ez lett az új magyar virtus? Ez az ami előrébb viszi az országot? Egy péket vagy engem leprolizni?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Véleményem szerint a legnagyobb prolik szoktak prolizni. Ne vedd magadra.
ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A proli olyan töltelékszó lett mint lehülyézni valakit vagy k-anyázni. Egyik sem azt jelenti, hogy te konkrétan szellemi fogyatékos lennél, vagy az anyád az ősi szakmát űzi, hanem hogy kapj egy odaszúrást és érezd kellemetlenül magad tőle. Ugyanilyen közhely, hogy lassan minden harmadik ember aki nem szimpatikus neked, az bármiféle diagnózis vagy kórkép nélkül egyből nárcisztikus.


Az ilyen viselkedésnek egyszerű oka van: anonim oldalakon névtelenül és arctalanul, bármilyen következmény nélkül viselkedhetsz így. Sokan nem segíteni akarnak, hanem mentálisan menekülni a valóságból és másokon levezetni a napi stresszt ilyen formában.

ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fórumokon a szájkaratézik legkeményebben, aki a mindennapokban a leginkább nyúl.
ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Itt sok mérgező személy éli ki a hajlamait. Én kaptam sokkal pusztítóbb megjegyzéseket, úgy hogy lépj túl! A jó dolgokra összpontosíts. Biztosan nagyon értékes személy vagy, és sokan szeretnek téged. Azzal tudlak vígasztalni hogy nemsokára egy új világ veszi kezdetét a Biblia ígérete szerint.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
1-nél a pont.
ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Visszaadtátok a hitemet!
ápr. 18. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes jó istenem….
ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!