Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valamilyen szeretet nyelvne...

Ez valamilyen szeretet nyelvnek számít ?

Figyelt kérdés

A barátom mindig csapkod, húzza a hajam, csipked stb... azt mondja ő így mutatja ki hogy szeret. Egyébként azt vettem észre hogy miután szexelünk leall ezzel de engem nagyon zavar. Néha visszaütök de csak azért mert ideges vagyok attól ahogy viselkedik. De az a baj hogy ő ezt élvezi ettől csak azt hiszi hogy vevő vagyok a hulyeségére... mondtam már neki hogy engem ez idegesit stb azóta nem találkoztunk még, kíváncsi vagyok hogy a kovetkezo talalkozasunkkor fog e ezen változtatni.

Lehet most így leirva úgy tűnik hogy felfújom az egészet, de tényleg rohadt idegesítő...

Van olyan hogy megyünk valahova, én szépen felöltözök, kisminkelem magam a hajamat is megcsinálom aztán amikor odaérünk úgy szállok ki a kocsiból úgy nézek ki mint egy elvetemült mert a hajamat összevissza túrja az arcomat is összefogdossa leszedi az egész sminket ( lányok érteni fogják mennyire idegesítő ez ) .

Létezik hogy valaki tényleg így mutatja ki a szeretetét vagy ezt miért csinálja ?

Vagy egyáltalán ez a fajta szeretet nyelv mitől alakul ki embereknél ?



ápr. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez szadizmnus, nem szeretet nyelv-semmi köze a szeretetnek hozzá.
ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Addig csinalja,amig nem utsz vissza. Azert bant ,mert nincs kovetkezmeny.

Bantalmazo a draga. Uss vissza

ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szocializált ember. Ovoda szint hogy annak huzzák a haját aki tetszik. Ezt ertelmes ember kinövi.
ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekes. Az ovisok és a kisiskolások csinálnak így. Csipkedik, ütögetik a màsikat, ha rájuk szólnak azt mondják, csak játszanak. Így hívják fel magukra a figyelmet. Lehet e barátodra kevéssé figyeltek gyerekkorában...
ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Angolul cute agression. Nem erőszakos, ahogy a többiek írják, csak túlteng a szeretet


[link]

ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!