Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés jó pasinak lenni?

Milyen érzés jó pasinak lenni?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly.


Nyilván kezdetekkor sokkal több esélyük van bevágódni a nőknél meg ilyenek(egyéjszakások, lazább kapcsolatok)...És amikor sok nő vágyakozik utánad. Veled akarnak lenni. Ők keresnek téged. Folyton érdeklődnek mi van.


Nincs az a pont, ahol elkezd ez téged idegesíteni? Amikor már túl sok a dolog? Nem jönnek azzal a bizonyos ''csak kihasználtál'' dumákkal...sok-sok dráma...féltékenykedés...''stalkolás''...esetleg fenyegetés, tettlegesség nők részéről amiért nem velük vagy...akármi.



ápr. 24. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Még a feltételezés is sértő, hogy ilyen lenne egy potitív jóképű férfi élete. Jó esélyel ezek a dolgok nincsenek és meg sem történnek egy jó faszi életében. 27f
ápr. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Egy tényleg jó pasinak, már amelyik nem lelki bajos, nem ilyen dolgok körül forog az élete, hanem fiatalon megismerkedik egy szintén nagyon jó, értékes nővel, és vele van kapcsolatban majd házasságban.
ápr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát figy, régebben ilyen voltam.

De kb kiégtem ebben, és tényleg nagyon fárasztó, idegesítő.

Sok nő megkeres, hogy komolyan akar valamit, olyankor, amikor épp nagyon nem ezen kattogsz.

Levelet bedob a postaládádba, sokszor ott van, ahol te, és rendszerint olyan csajok, akik...hát, nem a legjobban sikerültek külsőre, bár nagyon kedvesek, aranyosak. Lehet őket szeretni.

Talán az odaadásuk a legfontosabb.


Sok nőktől meg kapod ezt:


Belédköt, aláz, sérteget, beszól folyton. Tudja, hogy csak strigula lennél neki, kiéli rajtad az össze bánatát.

Tudja, hogy nem lehetsz az övé.


Kb az a szint, amikor egy jó nőt szeretnél magadnak, de emiatt megutálod az összeset, hiába kedves, jó személyisége van egyeseknek.


Na a férfiaktól meg néha kaptam ilyeneket: b.zika, szépfejű, széparcú, meg szimpla utálatot, gyűlöletet ilyen szürke, semmilyen alakoktól.

Akkor ezt még nem tudtam kezelni.

ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondhatni mindig jó pasinak számítottam. Ma már 40-es férfiként nyilván nem vagyok már olyan mint 10 éve, de a korosztályomban még mindig jó vagyok. Viszont sosem éltem ezzel vissza. Egy kezemen meg tudom számolni mennyi kapcsolatom volt. Szerintem akik ezzel visszaélnek, azok hamar ki is égnek és 40-es férfiként már nem lesznek valami vonzók. Kivétel persze ha egy nő a kiégett nőcsábászokra bukik :)


Az ajánlatokat sem úgy kell elképzelni, hogy folyton keresnek stb., ezért nem lesz idegesítő ha néha megtalálnak vagy egyértelmű jelzést adnak. Jól tud esni, még akkor is ha nem élsz vele.


Szóval szerintem nem idegesítő. Én szeretem és úgy érzem tudom is kezelni, de ez is el fog múlni, szóval igazából nem lényeges ki hogy néz ki. Sokkal fontosabb milyen ember vagy. Kivel teszel jót és mennyire vagy becsületes.

ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég jó
ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

#2


Házasságban a béták élnek, nem a jó pasik.


A kérdező azokra gondolt, akik válogathatnak a nők közül, nem azokra, akiknek be kell érniük eggyel.

ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Házasságban azok élnek, akiknek helyén van az értékrendjük, és kellettek már minimum egy embernek igazán az életben.
ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6, Ezek szerint Brad Pitt, Jason Momoa, George Clooney, David Beckham, Dwayne Johnson... stb mind béta :DDD
ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Egy tipikus alfa sosem köteleződik el.


Vagy, ha igen, akkor idővel nagy lesz a kísértés.


A házasságban élők jelentős része nem azért él házasságban, mert jó pasi, minden tekintetben, hanem mert elviselhető a személyisége, kivéve azoknak, akik hamar elválnak, majd újra megnősülnek és újra elválnak.

ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A házasságban élők jelentős része nem azért él házasságban, mert jó pasi, minden tekintetben, hanem mert elviselhető a személyisége, kivéve azoknak, akik hamar elválnak.."


Szakadok :DDD


Ezeket viccből írod? Mert nagyon jók. Simán mehetnél a dumaszínházba. Komolyan.

ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!