Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális hozzáállá...

Ez mennyire normális hozzáállás, hogy ez tart életben, és emiatt nem idegesítenek fel a konfliktusok?

Figyelt kérdés

Régen depressziós, túlérzékeny voltam.

Sokat bántottak, kikezdtek az iskolában, és időnként a munkahelyemen is megtalálnak az ilyen emberek, mert gondolom érzik, hogy gyengébb vagyok. Alapjáraton is csöndes vagyok, nem szeretem a hangos veszekedéseket.

Egy cégnél vagyok környezetirányítási megbízott, ami azzaé jár, hogy elég sokat kell lejárnom a műhelybe, és ott fenntartani a rendet több kevesebb sikerrel. nekik nem tetszik, hogy úgymond belepofázok az ő munkavégzésükbe, és nagyon sok gond van emiatt ezt még érteném is, de beszólnak olyan dolgok miatt amihez semmi közük. pl. párom anyagi helyzete átlag feletti, illetve a havi 80ezres fizetéshez mérve. van 2 kocsi, én az egyikkel járok be dolgozni, de emiatt is beszólnak, pedig nem egy extra kocsi, csak gondolom tudják, hogy én azt nem tudnám magamnak megvenni.


A lényeg, hogy mikor nagyon bunkók velem, akkor mindig arra gondolok, hogy nem baj, mert ha már nem bírnám idegekkel ezt az egészet, akkor úgyis megölném magam. és ilyenkor megnyugszom, mintha lenne egy biztos menekülési útvonalam innen. pármnak egyszer mondtam, hogy ez a gondolat miatt élem túl a mindennapokat, pszichológushoz akart küldeni. ez tényleg ilyen súlyos lenne?


2014. aug. 28. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szokatlan az, hogy az öngyilkosságot egy lehetőségként tartod számon. Ugyanakkor jó, ha ez a meg tud nyugtatni, mintsem szorongatni. Szerintem ezt úgy is lehetne fordítani, hogy "vannak, akik szörnyű elkeseredettségükben már öngyilkosok akarnak lenni, ehhez képest én még tudok küzdeni, szóval nem panaszkodom." Pszichológushoz érdemes járni, ha van rá keret, segít megismerni és megerősíteni önmagadat.
2014. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
meg kellene tanulnod kiállnod magadért...egy szakember sokat segíthet, próbálj ki egyet, ha nem tetszik, még mindig maradhat ugyanez a helyzet, ha meg mégis bejönne, akkor kitudja...;)mit veszíthetsz?
2014. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
De hallod? Minek hagyod magad.....? Senki marhák beledörmögnek.TE VAGY A KISFŐNÖK vagy mittudom én.Te vagy elöl,nem ezek a segédmunkás vadbarmok.Hát mutasd ki,mert kicsinálnak.Vagy rúgd ki a f...a.Komolyan,ezért megne öld már magad.
2014. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha megfordult a fejedben az, hogy öngyilkos legyél, akkor igen, tényleg olyan súlyos, hogy pszichológushoz menj. Sőt, valószínű, hogy pszichiáterhez is tovább fog küldeni a szuicid gondolatok miatt, amennyiben gyakoriak.


A melósokat meg le kell szarni. Tudom, hogy nehéz, de általában buta emberek. Nem kell őket komolyan venni...

2014. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne azzal nyugtasd magad, hogy meg akarod ölni magad. Inkább az a gondolat éltessen ilyenkor, hogy "bizonyára ezek csak irigy emberek, akik rajtam töltik le a feszültséget, nekem legalább van kihez hazamennem, és jól élünk, szerencsések vagyunk". Mert van, aki még ezt sem mondhatja el magáról, még ennyi boldogság sem jutott neki..
2014. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!