Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Támogatnátok, hogy az általáno...

Támogatnátok, hogy az általános iskolások, ne vihessenek mobil telefont az iskolába?

Figyelt kérdés

Ha valami baj lenne, a tanároknál úgyis van mobil.

Így nem értem mi értelme mobillal menni suliba, egy általános iskolásnak.



máj. 3. 19:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%

#14: K.rva okos vagy, ha nem azzal lennél elfoglalva, hogy szőrszálhasogatsz, talán képes lennél értelmezni is az olvasottakat, és képes lennél érdemben reagálni más hozzászólásokra.


Leírtad ugyanazt, mint én, hogy hasznos, ha a gyerek tud szólni, csak én még hozzátettem, hogy arra viszont semmi szükség, hogy folyamatos netközelben legyenek a gyerekek. A hozzászólásom lényege szempontjából teljesen lényegtelen, hogy mi az okostelefon definíciója, aki túlvan a 3. osztályos kognitív szinten, az felfogta a lényegét. Sajnos neked ez nem sikerült, de nehéz lehet spektrumzavarral élni, nem hibáztatlak érte.

máj. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%
Aki szerint meg üdvös dolog gyerekeknek 0-24-ben netközelben lenni, annak gratulálok a gyereke idegrendszerének tönkretételéhez.
máj. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Mi túléltük.

Volt tábla,kréta, füzetünk, semmi kütyü nem zavart minket a koncentrálás/tanulásban.

máj. 4. 08:24
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt támogatnám, ha reggel összegyűjtenék, majd elzárnák őket valahova (ahol illetéktelen nem férhet hozzájuk, tehát biztonságos és valamelyest őrzött helyre), majd a nap végén visszakapnák őket a gyerekek.

Így nem tereli el a figyelmüket a telefon az órákon, nem azt nyomogatják ahelyett, hogy figyelnének a tanárra és az anyagra. És mégis elérhető, ha baj van, vagy valamilyen okból szólni kell a szülőnek.


Azzal én is egyetértek, hogy nem maga, a telefon a gond, hanem annak helyes vagy helytelen használata.

máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy dobozba való elzárás valóban jó ötlet lenne.
máj. 5. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!