Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon deviáns vagyok, ha...

Nagyon deviáns vagyok, ha buszon, héven, stb. nem nyomkodom a mobilom?

Figyelt kérdés
Sokszor az ülő utasok közül én vagyok az egyetlen, aki nem a mobiljával foglalkozik.

febr. 10. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szerintem nem normális. Fordulj orvoshoz!
febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem klinikán kezelnek e miatt, nincs okostelefonom sem, rá akarnak műteni egyet a kezemre.
febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Viccen kívül, jól teszed! 2# voltam.
febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nezd fel mi a devians szo jelentese elobb, majd utana kezdj pszichologust felhivni, mert ez nem normalis, hogy nem koveted a tarsadalmi szokasokat es nem fogsz beilleszkedni. Mar a 30 - 40 evesek is ezt csinaljak. Max az oreg 70 - 90 eves panaszkodik erre, de mar ok is egy kicsit tableteznek, attol fuggetlenul meg mindig szidjak oket.


Lehet pszichiatria is kell majd neked, beallitsak a gyogyszert.

febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha mindenki a mobiljával foglalkozik, akkor ki foglalkozna veled?

Másrészről legalább nem könnyíted a megélhetési telefontolvajok „munkáját”.

febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

5


ezert van nekem nyomogombos 2002-es szeru telom. csak sms vagy hivas. persze van hatrany mert sok helyen pl banknal azt hiszik tudok QR kodot olvasni, haaaaat. ja a szememmel latom de a telo... ilyenkor mondom neki, hogy hat broder... es eloveszem a telefonom es megmutatom neki. Ilyenkor o is vakarja a fejet mert akkor jon a papirmunka, kollega egyeztetes, meg ugye egyetemeken is valamikor pont jar ha kerdesre valaszt adsz es jot - igen csak QR kodot ad meg a tanar nem linket. Szoval ja. En nem is tudok jatszani rajta mert meg a kigyo sincs fenn. Valami autos jatek van de olyan benan hogy inkabb kinezek a fejembol. Ja meg notesz sincs. Erre regi forumokra mentem vissza, azt irtak, hogy SMS-t irjak de ne legyen cimzett majd lepjek ki es elmenti "draft"-kent. Es valoban. A terhely meg a masik gond, mebibyte ban merheto, de amugy lehet 32gb-ig egesziteni meg zenet hallgatni .. fos minosegben. De amugy jo minden, telefonal, SMS, notesz. Kesz. Setalok este? c-ok jonnek pillangokes a torkomhoz, eloveszem a telomat atkutatnak nincs semmi mas nalam, mert penztarcat sem viszek ha nem olyan utra megyek es nem este. Max kirohognek es elmennek mert "semmi hasznom".

febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Az minek számít ha csak zenét hallgatok rajta? (Nem nyomkodom csak amíg kivalasztom az újabb zenét)
febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát! lesz mit behozni! :D a teknika fejlődik!

Én falusi vok, nem viszem sehova mert lehet összetörném stb. ha a közeli városba megyek oda a munkás telóm viszem, annak mindegy mi lesz vele, csak a telszámok el ne vesszenek.

Mióta megvan a okos mobilom alig volt nállam.

[link]

febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam, nézem a szép tájat. Szeretem a természetet.

Inkább max benyomok zenét, aztán elrakom a telót

febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amugy sok csavo meg sok csajszi tinderezget rajta meg tarskereso, plane ha elofizetett, mert akkor mi ertelme lenne. Es allitom hogy 90%-uk elofizet ra..
febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!