Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Gypsy Rose...

Mi a véleményetek Gypsy Rose esetéről?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen anyának ti örülnétek amúgy?


máj. 12. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom szegényt és nyilván nem örülnék egy ilyen anyának. Azt olvastam meg Dee Dee testvérei is mondták hogy Dee Dee anyja is ilyen volt szerintem ez öröklődött de vajon mitől alakul kia kivetített Münchausen szindróma?
máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Dee Dee-vel sem bántak jól vagyis sok korlát közé szoritották,igy gondolom ezért alakult ki nálla is és adta ezt tovább a lányának.
máj. 12. 22:54
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem..
máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a legjobb lett volna, hA DeeDee megfelelő kezelést kap, viszont én abszolút kétlem, hogy Gypsy Rose (mint egyetlen személy, aki tudott a problémáról), el tudta volna ezt intézni. Miután hogy őt mindenki fogyatékosnak vélte. És mivel egész addig életét egy torz világban élte le, nem tudott normális tervet szőni.
máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%
Én azt is olvastam hogy állítólag Dee Dee apja zaklatta szexuálisan kiskorában Gipsyt és Dee Dee-t is lehet ez is közrejátszik olvastam hogy ez is kiválthatja a kívetitett münchausen szindrómát. Vajon Gipsynek ha egyszer lesz gyereke ő is olyan lesz? ( remélem nem bár kicsi annak hogy ő is kívetitett münchausen szindrómás kész hiszen a börtönben állítólag kapott segítséget.
máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Örülnék ilyen minek?? Nem nevezném anyának ezt a lényt, vagy micsodát..
máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Számomra az lenne sokkoló, ha valaki Nem GypsyRose oldalára állna az anyjával szemben. Szerintem nem szerette őt az anyja, "fogvatartotta", uralkodott fölötte, sőt, szerintem használta. Kaptak szép házat az adományozóktól, meg ki tudja még, mit; azért, mert ő azt hazudta, hogy a lánya beteg, sőt, még maga Gypsy sem tudott róla, hogy ő nem beteg.

Bocsi,ha valami nemjót írtam, ez nekem gazemberség, ha valaki így "elveszi" a gyereke életét,nem hagy neki teret. Még futkosni se hagyta, annyira rátelepedett. Mert bekamuzta neki, hogy izomsorvadása van, és ezért kerekesszékkel kellett járnia. Vagy, lehet, hogy ezt pl tudta/gondolta Gypsy,hogy ez nincs neki, nem tudom. Még azt se tudta magáról, hogy hány éves. Mikor ment az apja felköszönteni a 18-adik szülinapjára, az anyja azt kérte, hogy kamuzza azt, hogy mégcsak 14. (Lehet, hogy különben, ha ezt nem ígéri meg, nem is engedte volna őket találkozni, a cikket nem olvastam most végig, de pár éve két videót is végignéztem a témában, úgy emlékszem, ilyenről is volt szó, hogy az anyja a korát se engedte, hogy tudja.)

Mégegyszer bocsi, ha valami nemjót írtam, de én Gypsyvel érzek együtt.

Lehet rossz szülőnek lenni, de hogy ilyen szinten nem hagyja a gyerekét megnyilvánulni, létezni, kibontakozni, az már nagyon kirívó és durva. Tehát, megértem GypsyRose esetét. Arra gondolok, hogy lehet, hogy sajnos nemnagyon volt más lehetősége. Pl amikor mondani akarta Gypsy az egyik interjún, hogy már "jobban van", akkor az anyja megszorította a kezét, hogy ne beszéljen erről. Meg egyszer az egyik orvosa próbált tenni a lányért, hogy mondta, hogy nincs baja, de nem jutott messzire sajnos. A pártfogásába akarta venni,nem sikerült neki.

Értem, ha az anyja beteg volt, nem volt beszámítható, de az se változtatott azon, hogy nem hagyta a gyerekét élni. Meg itt pl az a megérzésem, hogy pontosan tudta az anyuka, hogy mit csinál, tehát beszámítható volt-de ezt nem az én tisztem eldönteni, ezt én nem tudhatom, de mégha betegség miatt is volt, ő már konkrétan nem hagyta a gyerekét élni.

Szomorú sztori. Egyszerre lehangoló-és idegesítő,és dühítő, és sokkoló, és satöbbi.

máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem anya, nem attól lesz valaki anya, hogy kipotyogtat egy gyereket, erre egy utolsó patkány is képes. Fàjdalmas, hatalmas kínok közt megélt, lassú halált érdemelt volna. Ehhez képest kegyes volt hozzá az élet. Minden esetre megérdemelte hogy megdöglött.

Amúgy 2020ban láttam a sztori Joey King-es adaptációját. Nagyon megrázó volt.

máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm, 9-es, már rám férne!
máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19: Rendben, hajrá.:)
máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!