Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Gypsy Rose...

Mi a véleményetek Gypsy Rose esetéről?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen anyának ti örülnétek amúgy?


máj. 12. 22:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19,: és arra gondoltál esetleg, hogy eddig is azt kaptad, amit érdemelsz?:))
máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

tegnap 23:02


ID-n a docu filmben Gypsy apja bevalotta hogy mindenki mulasztott,erre miért csak utólag jött rá? Akkor ilyen dolog bármikor megismételhető a mai világban?

máj. 13. 07:36
 23/26 A kérdező kommentje:

17-es


"egyszer az egyik orvosa próbált tenni a lányért, hogy mondta, hogy nincs baja, de nem jutott messzire sajnos."


Milyen tutyi mutyi orvosok voltak anno.

A mai világban előfurdalhatna ilyen MO-n?

máj. 13. 07:42
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam (forrás: trust me bro, interneten olvastam, tehát tuti igaz), hogy DeeDee hamvait lehúzták a testvérei a wc-n. Szerintem ez mindent elmond.
máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egyértelmű, hogy nem volt normális az anyja, de ha megnézitek akkor volt olyan interjú ahol ő ugyanúgy megszorította a kezét, a volt férjénének mint az anyja...
máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Még gyerekként olvastam az újságban (nem mostanában voltam gyerek, és papírra nyomtatott újságban olvastam, amit a szüleim járattak), hogy egy Kitti nevű, akkor 14 éves lány megölte az apját, aki bántalmazta az anyját, vagy talán őt is? Nem tudom, és lusta vagyok egy válasz kedvéért utánanézni, bocsánat, szóval csak azt írom le, amire emlékszek. Elvileg köztársasági elnöki kegyelmet kapott később. Mi akkor, mikor kijött a hír, beszéltünk róla otthon, mert nekem is voltak olyan osztálytársaim, akikről tudtam, hogy az anyjuk/apjuk veri őket, vagy a testvéreiket, vagy egymást, és gyerekfejjel nem értettem, hogy ha pl. elmondom apámnak, hogy az osztálytársam, Marci apja egy vadállat, őt szíjjal veri, az anyját meg ököllel, akkor miért nem csinálnak a felnőttek semmit. Én úgy gondoltam, szólok apának, és majd ő helyre teszi az illetőt, mert ez így működik. A szüleim egyébként tényleg bejelentették a dolgot névtelenül, de azon kívül, hogy kapott az osztálytársam családja egy kellemetlen látogatást, ahol anyuka elmondta, hogy á, itt minden rendben, nem történt semmi, leszámítva azt, hogy Marci (nyilván nem ez a neve) nem beszélt velem többet, mert hogy mertem kiadni az ő titkát, amit csak nekem mondott el bizalmasan. Engem nem bántottak gyerekként (se), nem értettem a dinamikát mögötte, igazából most sem teljesen értem. De mikor a Gypsy Rose eset épp nagy port kavart, már idősebb voltam, és ezek az esetek jutottak eszembe. Hogy nem tudom megitélni, mert persze, én, aki normális nevelést kaptam, szerettek a szüleim, elmehettem otthonról bárhová szinte bármikor, könnyen pofázok be a partvonalról, hogy hé, miért nem csinálta ezt, vagy azt - konkrétan nem volt lehetősége ezt, vagy azt csinálni, még husonévesként is úgy kezelték, mint egy kicsi gyereket, az anyja gyógyszerezte ráadásul, ami szintén behatárolhatta a képességeit, és mikor ennyire semmi kapcsolatod nincs a normál élettel, normál világgal, simán el tudom hinni, hogy a lány azt látta, hogy ez az egyetlen lehetősége, hogy valahogy kitörjön ebből. Sajnálom, szomorú történet, és remélem, kapott valami segítséget, hogy amennyire lehet, feldolgozza, és ne vigye tovább.

Egyébként valamikor a pandémia alatt kijött egy minisorozat erről az esetről, akkor rákerestem, és még élt facebookon az a bejegyzés, amit azután rakott ki, hogy az akkori barátja megölte az anyját, elég para élmény volt hajnal négykor, mikor végeztem a sorozattal.

máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!