Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érzel most? Engem mindig...

Mit érzel most? Engem mindig érdekelt, hogy vajon más embere mire gondolhat vagy éppen hogy érzi magát. Ne csak annyit írj, hogy jól vagy stb.. Milyen érések kavarognak benned?

Figyelt kérdés
máj. 23. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Kavarognak a gondolataim. Cseppnyi tanácstalanság érzek, békés nyugalommal vegyítve.
máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Aggódom, mert egyetemi vizsgám lesz holnap és nem volt annyi időm tanulni rá, mint szerettem volna. Délután meg dolgoznom kell.
máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
82%

Feszült vagyok, rosszkedvű és ingerlékeny.


Nincs kedvem semmihez, az emberekhez főleg nem. Nem akarom látni őket. Éhesnek és fáradtnak érzem magam. Hetek óta alacsony a kalóriaszintem. (1200-1600 közötti) Legszívesebben csak otthon lennék és néznék valami sorozatot és nem szólnék senkihez sem és ennék egy pizzát.

máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Felkavart néhány beszélgetés mint a tóiszapot, egy pimasz kis kavics.
máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
stresszelek 0-24 nemtudom miért.remenytelennek érzem az életem ,változtatni kéne.faradt vagyok és azt várom hogy 3kor végre hazaerjek
máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Reklamálok egy bejárati ajtó miatt,de csak nem akar történni semmi. Ez kicsit aggaszt, mert ha nem cserélik ki,buktam 120ezret.


Ma szabin vagyok,ez viszont jó érzés. Semmi kedvem a munkatársak között lenni. Egyszerűen annyira nem vagyunk egy világ...azt hiszem más közegben kéne mozognom

máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Próbálok nem befosni a megbeszélés alatt. Utàna szaladok sozira. Ezen jàr az agyam.
máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Mikor fognak kereszteshadjáratot hirdetni Konstantinápoly visszafoglalására?

Milyen csodálatos életem van.


Jól érzem magam.

máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Kapaszkodom a teendőimbe, hogy ne csússzak el nagyon, mert én egy álomvilágban élek.
máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Teljes bizonytalanságban élünk hónapok óta, ez eléggé stresszel.
máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!