Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 évesen csak bennem kavarogn...

17 évesen csak bennem kavarognak ennyire az érzések? :D

Figyelt kérdés

Annyi érzés kavarog bennem,hol jó kedvem van,hol levagyok törve , hol teljesíteni akarom az álmaimat. Van hogy annyira motivált és boldog vagyok máskor meg s*ar az egész élet. Más velem egyidősnek is vannak hasonló problémái?


17/f


2018. márc. 28. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Hormonális változáson mész keresztül.

Akit az egyik pillanatban megölelnéd,

a következőben megölnéd legszívesebben.Nembaj,gyorsan elmúlik

ez is mint az élet maga.

2018. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Hormonális a kutyafáját azt!


Tanulni kell, haladni kell az életben, be kell fejezni a kényeskedést!

Csinálni-csinálni-csinálni! Ez visz előre fiatalember! Állj fel a gép elöl mert bele dilizel, menj mosakodjál meg, nyisd ki az ablakot, és gondolkodj el azon, amit most írtam neked az imént! Remélem sokat segítettem, ha további gondja van fiatalember, akkor pedig pszichológust javaslok!

2018. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
56/N
2018. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Persze ez teljesen normális. A hormonok okozzák.

Csak úgy mint a klimaxos nem normális tüneteket lásd az 56/N 😂

2018. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

4


Hehe, tényleg klimaxos lehet a pitsa. :D

2018. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez normális, vagy legalábbis én is így vagyok vele szóval még ha nem is normális akkor legalább ketten vagyunk nem normálisak :D (Najó többen, vannak barátaim akik szintén ugyanígy vannak ezzel.) 16/L
2018. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos! Ez a fajta undorito viselkedes ami a ti generaciotoj megenged, nem sok jot kecsegtet... lasd 56 eves not fikazo egyebkent mi alapjan is bunkoskodo visekedni TEHAT nem tudok irogatnak? Kar hogy egyebkent en meg ertem mit irt az a no. De ti mar nem... de azert persze fingotok sincs mitol vagytok depisek mar most...

Maradjunk annyiban nem az 56 eves no es meg nem is az en generaciom huzta a rovidebbet.

2018. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem a legtöbb kamasz, így van ezzel.
2018. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7


Szerintem meg ki kéne irtani azt a gondolkozást miszerint a kor érdem. 56 éves, és? Ebben a korban klimaxolnak a nők, nem értem mi a probléma.

2018. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!