Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem motivál semmi?

Miért nem motivál semmi?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben már nem érdekel annyira semmi sem,kint ülök a szabadban és semmit nem csinálok. Régen napi szinten edzettem, szerettem iskolába járni ( amennyire egy gyerek szerethet) viszont ez mind elmúlt. Úgy kelek és megyek iskolába hogy csak legyen vége a napnak és aztán a hétnek hogy kimehessek a napsütésbe és gondolkodjak. Régen egész nap a gép előtt ültem, viszont jó tanuló voltam. Az elmúlt 1-2 hónapban viszont már nem érdekelnek a játékok, és kezdek rájönni hogy mennyire elvesztegettem az előző 2-3 évet, hogy egész nap bent ültem. A tanulással szintén így vagyok,nincs kedvem hozzá, nem is érdekel és kezdem azt is időpocséklásnak tartani. Mi motiváljon?
máj. 26. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Semmi báttya. Hagyd a csába.
máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Semmi pozitiv elmenyed nem volt

A negativ elmenyek meg lehuztak az eletkedvedet 0-ra

máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Videojàték nem az ördögtől való ha mértékkel csinàlja az ember. De arra van hogy örömet okozzon. Ha nem élvezed akkor jobb ha ott hagyod.


Amúgy kicsit én is így vagyok most. Én most diplomàztam. Kicsit azt érzem hogy csak arra vàgyok hogy egy kicsit minden belassuljon. Én azt mondom pihenj ha tudsz. Én is azt csinàlom most egy kicsit. Majd visszatér a motivàció.

máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!