Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyelled a munkahelyen ha...

Szégyelled a munkahelyen ha nem mész nyaralni?

Figyelt kérdés

máj. 27. 12:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
D. Nem. Szégyelje az, aki megy.
máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Azért, mert a többi munkatárs hazudozok, hogy bejárták már a világot, azért még nem különbek nálam.
máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Jellemzoen (amikor bejaros melohelyen dolgpztam), akkor en nyaron dolgoztam a nyugiban. Cserebe karacsonykor 2-3hetre eltuntem.
máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
* hazudozik
máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mások se mennek.
máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam járni, de ha nem mennék se szégyellném.
máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Istenem, mi szégyellnivaló van ebben?

Egyébként se gondolom, hogy munkahelyen kötelező lenne közhírré tenni, hogy a Bahamákra megyünk-e nyaralni, vagy a falusi nagyszülői házba - vagy sehova.

máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Miert kéne szégyellni?

Én pont firditva vagyok. Mialatt elvert nyáron szinte mindenki pár százezret a nyaralással (előző cégnél)én addig kimentem külföldre is melozni nyárra és én speciel meg pluszba kerültem pár százezerrel az én "nyaralásommal".


A mostani cégnél meg el se akarok menni nyaralni. Most kértem fizetesi előleget is.🤣

máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Sosem kérnek indoklást a szabadságra. Annyit mondok, hogy "Június 1-5 között szeretnék szabadságon lenni." és a főnök annyit mond, hogy mehetek vagy nem mehetek, mert már a munkatársaim java kivette és nem tud több embert elengedni.


Amúgy vannak helyek ahol év elején az egész evre meg kell szervezned a szabadságodat és beküldeni a főnöknek emailben.

máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Egy pohár vizet nem kérnék a munkatársaimtól, így tehát nem is érdekel hogy mit gondolnak rólam
máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!