Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hibrid munkahelyen mennyire...

Hibrid munkahelyen mennyire veszik komolyan, ha mondjuk nem mész be minden héten?

Figyelt kérdés

Nálunk hivatalosan heti kétszer be kellene menni, de mindenki akkor megy, mikor akar. És alapból csak 10-14 óra között kötelező bent lenni. Az egésznek megmondom őszintén nem sok értelmét látom. Ti hogy vagytok ezzel? Nálatok szigorúan veszik a bejárást?


Milyen indokokat érdemes kitalálni, hogy otthonról végezd a munkát? Pl mit tudom én: nem érzem magam jól, de dolgozni tudok stb



márc. 2. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkaszerződésemben heti 3 bejárás szerepel, ami nem zavar mert egyébként V. kerületi lakos vagyok, közel van a HQ. Viszont a csapatvezető abszolút nem várja el, hogy bejárjunk csak amikor épp kedvünk tartja, úgyhogy 1 héttől tovább nem is éltem a lehetőséggel, 2-3 havonta járok be 1x vagy ha valami közbejön (pl: áramszünet van otthon)
márc. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez, papíron heti 2x be kell menni, a gyakorlatban a kutyát nem érdekli a dolog. Van, akivel idén még nem találkoztam. Nem kell indokolni, miért nem jössz be, de aki hetekig otthon marad, az általában betegség miatt szokott (covid pl), de tavaly valaki eltörte a lábát, őt se láttam egész nyáron.

Az hozzátartozik a dologhoz, hogy a munkánk jellege miatt eléggé mérhető, mit és hogyan csinálunk, így HO-ban sem nagyon lehet elkummantani a dolgokat, nyilván ezért is ilyen laza a dolog.

márc. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol teljesen ok, van ahol kotelezo
márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hivatalosan heti pár nap be kell járni, betegség az egyedüli indok, ami miatt otthon lehet maradni és akár egész héten, hetekig otthonról dolgozni.


Hogyha megszeged a szerződést, valószínűleg első alkalommal csak figyelmeztetnek, ha viszont rendszeres akkor azonnali hatállyal kirúgnak.

márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk heti 1-szer kell menni hivatalosan, de mindegy melyik irodába. És valójában nem nagyon nézik, de én bemegyek egyszer. Vagy legalább havonta 4-szer.
márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4) hol dolgozol?
márc. 2. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Senki le se kaksizza, hogy te látod-e értelmét vagy sem. Majd a főnököd eldönti, hogy be kell-e járnod vagy sem, azt ha nem tetszik akkor elmehetsz máshova.


Ezt a nem érzem jól dolgot meg te amúgy komolyan gondolod? Minden nap be fogod ezt nyögni? Jól sejtem, hogy nem értelmiségi munkakörben dolgozol?

márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rosszul sejted. Szerinted melyik értelmiségi munkakört lehet home office-ban végezni?
márc. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!