Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párhuzamosan pszichiáterhez...

Párhuzamosan pszichiáterhez is és pszichológushoz is, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem úgy kellene lennie, hgoy vagy egyikhez, vagy másikhoz jár valaki? Csak mert én két éve iskolapszichológusnál kezdtem, aki elküldött egy pszichiáterhez, mondván, hogy ő hozzám "kevés". Aztán a pszichiáter, akihez jártam adott beutalót a klinikai szakpszichológiára, és ott jártam egy pszichológushoz, aki elküldött egy pszichiáterhez IS, hogy gyógyszert is szedjek közben, így most hetente pszichológushoz és háromhetente pszichiáterhez (csak a gyógyszer miatt) járok. Csak nem értem, hogy hogy lehet ez. Nem furcsa?
2013. máj. 15. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, a probléma súlyossága dönti el, hogy milyen intenzív kezelésre van szükség.
2013. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csakhogy szerintem hiába járok kettőhöz is, nem használ
2013. máj. 15. 21:00
 3/23 dani900 ***** válasza:
100%

Akkor mindenképp válts dokit, sok személyiség van, sok más módszerrel is dolgoznak, és, mindenkinek más használ.

Lehet, hogy másnak jók ezek is, de neked nem, ezért nincs értelme folytatnod velük.

2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezzel csak az a baj, hogy kezdem azt hinni, hogy nem a dokikkal van a baj, hanem az agyam degenerált oylan mértékben, hogy azzal nem lehet mit kezdeni. Voltam két pszichológusnál is három pszichiáternél is, olyan nincs, hogy egyik se jó, pedig ez már öt ember...

2013. máj. 15. 21:04
 5/23 A kérdező kommentje:
Bocs! nem is három pszichiáter, hanem négy, mert most fogyasztom a negyediket
2013. máj. 15. 21:05
 6/23 dani900 ***** válasza:

Akarsz változtatni, vagy nem?

Mert ha azt várod, majd a doki megoldja, akkor tényleg nem tud segíteni egyik sem. Ők csak a lehetőségeket mutatnak, és ajánlatokat tehetnek neked, az, hogy mit teszel, már rajtad áll.

Bár, ha feladod, nem tudhatod meg, hogy lesz-e olyan, aki tud segíteni, lehet, hogy a tizedik, lehet, hogy a következő lesz a te embered, de, mondom, rajtad is áll, hogy megteszed-e amit tudsz.

2013. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem a dokitól várom, hgoy oldja meg, szerintem egyszerűen nincs megoldás, mert defektes, gyári hibás vagyok. Csak nem tudom akkor mi a francnak rabolom a doki idejét oO (Őszintén szólva csak azért járok, mert egyedül úgy érzem, megőrülök)
2013. máj. 15. 22:20
 8/23 dani900 ***** válasza:
Amúgy, mi a problémád?
2013. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
dilidoki diagnózisa: depresszió, szociális fóbia. De nem értem, mert pl régebbi pszichiáterem szerint meg bipoláris jellegű vagyok, szóval kicsit kételkedek is
2013. máj. 15. 22:25
 10/23 dani900 ***** válasza:
De, én rád vagyok kíváncsi, hogyan írnád le?
2013. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!