Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alkoholista sok házas...

Miért alkoholista sok házas férfi?

Figyelt kérdés
Magánya ellen a kocsmába menekül az egyedül álló,de miért megy inni akinek felesége van,talán zsarnok sok feleség,és nyugisabb a kocsmában?
2013. máj. 19. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az alkoholizmusnak több oka lehet. Én nem hiszem és nem is azt látom, hogy a házas férfiak közül több lenne alkoholista, mint az egyedülállóak közül. A kocsmába járás nem is mindig egyenlő az alkoholizmussal. Tudom, hogy sokan azt mondják, ha valaki naponta megiszik egy sört, az már alkoholista, de szerintem sokan vannak, akik azért ülnek be néha, esetleg munka után egy-egy fél órára a kocsmába, hogy kicsit leeresszék a gőzt, kicsit beszélgessenek a haverokkal egy sör mellett.
2013. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok ember alkoholista és ezt nem befolyásolja, hogy megházasodik vagy sem.
2013. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert mire annyi idősek lesznek, hogy egy jó kis idült alkoholizmus kialakuljon, addigra a férfiak nagyobb része már házas.


A te logikádat követve, a kocsmák nőkkel is tele lehetnének :)

2013. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert kiégnek a sok női hülyeségtől :D
2013. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem pl házasságunk előtt ivott sokat, jobban mondva mielőtt megismerkedtünk és a kapcsolatunk elején. Azóta nemigazán iszik, inkább csak alkalmakkor.
2013. máj. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl elhidegülős szeszélymakranc a pitscha és azért!!!
2013. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ismerősi körömbe azt látom,hogy ez leginkább a 40-50 éves férfiaknál jellemző. Három olyan konkrét eset is van közeli és távoli ismerősi kőrben.

Én úgy gondolom, ebbe a korosztályba bele van nevelve,hogy a házasság addig tart míg a halál el nem választ. Még akkor is ha nem vagy boldog!

De ha nem vagy boldog, megpróbálod valahogy el butítani magadat,hogy ne kelljen ezzel szembe nézned.

De ez nem csak a pasik hibája, szerintem egy kapcsolat alapja a kommunikáció. A feleségnek fel kell ismernie ha baj van és meg kell próbálni megbeszélni. Ha lehet menteni a kapcsolatot ha nem lehet otthagyni. Végső soron a cél,hogy boldogok legyünk!

Meg azért lássuk be és ez független a házasságtól, megy itt rendesen a nép butítás! Csak kapcsold be a híradót és egyből megtudod,hogy ki hogyan halt meg, hogy milyen drágaság van,hogy milyen rosszul élünk! Én 2 éve nem nézek se híradót, se reklámokat! Megtanultam,hogy ami ott megy hazugság! De egy gyenge ember (akinek esetleg már ott a genetikai hajlam is) ,aki gürizik napi 12 órát olyan munkahelyen ahol nem is szeret dolgozni, haza esik bekapcsolja a tévét, ott megerősítik,hogy ez a világ milyen szörnyű és jön a valóságtól való elrugaszkodás az alkohol.


Én úgy gondolom,hogy az a feladatunk ebben az életben,hogy boldogok legyünk. Ez mindenkinél mást és mást jelent.

2013. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!