Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki képtelen...

Van olyan ember, aki képtelen megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Tehát aki eljárhat bármilyen tanárhoz, soha nem lesz rá képes.. ?
2013. máj. 20. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én se tudok énekelni. Szerintem aki tanárhoz jár az talán megtanulhat énekelni de jó hangja az sosem lesz. Jó hanggal születni kell. Aztán az is lehet, hogy valakinek egy adott korban van csak jó hangja. Anyukámnak régen jó hangja volt de már inkább egy gégerákos rozmáréhoz tudnám hasonlítani és ehhez is nagyon sok jóindulat kellett. Engem még alsó tagozatban megdícsértek de hát az a nő szemüveges volt, sántított is szerintem a fülével is volt egy kis baj. Bár a jó hang az relatív. Van egy barátnőm aki az iskolában jó helyezéseket ér el éneklésben. Neki állítólag jó hangja van, szerintem viszont nagy szerepet játszik ebben az anyja mint zsűritag de ki tudja, lehet, hogy csak nekem nincsen hallásom. Szóval szerintem vannak akiket nem erre találtak ki, de ez nem baj. Ha viszont valaki valóban nem tud de saját bevallása szerint ő olyan mint Zámbó Jimmy (nem hinném, hogy van ember aki ennek örül de most ez jutott eszembe) az ellen tenni kell. Az ilyenekből lesznek bikicsunáj és társaik. Nincs azzal baj ha valaki nem jó valamiben csak akkor ne akarjon azzal villogni. Ettől függetlenül még lehet, hogy egy 80-as szintű paladin. De a viccet félretéve a lényeg, hogy mindenki megtalálja azt amiben a legjobban tudja kamatoztatni a tehetségét. Ami azt illeti én is szeretnék énekelni de még a légynek sem tudnék ártani. Az éneklés az a művészet a filmkészítés mellett ami az embereket a legjobbban érdekli. Gondolom ezért ilyen felkapott. Sajnos nem mindenkinek van jó hangja de ebbe bele kell törődni.
2013. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csomó okosat akartam írni, de így most Alaque big like... :)
2013. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!