Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiú folyton beszól nekem,...

Egy fiú folyton beszól nekem, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú aki folyton le bénáz és beszólogat nekem és olyan bunkó.Ez mit akar jelenteni???

2013. máj. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy béna vagy. :D
2013. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki azért csinálja.
2013. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt akarod hallani, hogy szerelmes beléd. Viszont inkább a barátai előtt akar felvágni, hogy mekkora f*szagyerek. Nekem az ilyen beszólások miatt volt állandó megfelelési kényszerem és nulla önbizalmam, ami még így, 18 éves koromban is tart. Szóval inkább még csírájában kéne elfojtani a dolgot; szólj vissza neki.
2013. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet különböztetni, ha valaki tetszésből piszkál vagy csak szemétkedni akar.Nekem mindkettőből jutott.azok a fiúk, akiknek tetszettem, nevetve, viccesen csintalankodtak, sosem valami durva sértegetéssel.A parasztabbja pedig, akinek kevésbé voltam szimpatikus, az szimplán beszólogatott hülyeségeket.Tuti nem azért csinálta, mert tetszettem neki, mivel a számára tetsző csajoknak szerelmes leveleket írogatott, meg egyéb más formában üldözte őket, nem beszólogatásokkal.Aztán akkor kezdett jobbra fordulni a helyzet, mikor felfigyeltem egy lányra, akit nálam is jobban piszkáltak, először én is bántani kezdtem, mert azt hittem, attól jobb helyzetbe kerülök, de csak annyit értem el, hogy a lány csalódott bennem és még a lelkiismeret furdalás is gyötört később.Aztán viszont védelmembe vettem őt is és másokat is, akiket ok nélkül piszkáltak!Innentől kezdve soha senki nem szólt be nekem, ekkor kezdtem igazán jól érezni a suliban magam!Bár néha még bántották a védenceimet, de lényegesen kevesebbszer, nekem pedig sokkal több barátom lett.A kis "paraszt gyerek" ugyan nem lett továbbra sem jó barátom, de legalább nem is idegesített a cikizéseivel többet.
2013. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! A fiú egyáltalán nem tetszik csak azt akartam megtudni ,hogy mi az oka amiért ilyen bunkó.
2013. máj. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!