Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alacsonyabb az intellige...

Miért alacsonyabb az intelligencia szintjük a BMW-seknek?

Figyelt kérdés
Hogy függhet ez össze, az vesz BMW-t aki bunkó amúgyis, vagy miután megvette válik azzá? Azt látom az utakon, hogy mintha minden ész nélkül közlekednének, kanyarban előzgetnek, beállnak a mások által fentartott követési távolság helyére, mintha az agyuk helyén valami más lenne. És érdekes módon ezt csak a BMW-seknél veszem észre.

2013. máj. 31. 08:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

Ne mondd már, hogy összeszámoltad mind az ezret.

Van mindegyikről felvétel? :)

Nem hiszek neked.

Az összes BMW vezetője, akivel csak összefutottál az utakon, így viselkedett?

Te vagy valami alternatív univerzumban élsz, vagy pikkelsz egy bizonyos márkára.

Csak mert én meg azt figyeltem meg, hogy 10 suzukisból 7-8 biztos, hogy nem bír magával az utakon, a 7-8-ból mind ki akar velem állni versenyezni (nem tudom, hogy mi a dicsőség abban, hogy leelőz egy 1.6 G Astrát, ami eleve normálisan közlekedik, de ha ettől boldogok, hát tegyék), ami nem lenne baj, de a múltkor egy hülye swiftes 20 centire !!!! vágott be elém, országúton, csúnya baleset lett volna, ha nem fékezek be. Utána aznap a másik swiftes, Gödöllőn beáll mellém a lámpánál, azzal a célzattal, hogy majd elém vág (ott a kereszteződés után pár méterre vége a sávnak), nézegetett át, hogy készülök-e a nagy gyorsulásra (ilyenkor magamban már röhögök rajtuk), de én csak a szemem sarkából figyelem ezeket a hülyéket, aztán alig bírt elindulni mikor zöld lett, de direkt lassítottam, mert tudtam, mire készül (meg persze ilyen lovagias is vagyok), azután taposott egy padlógázt és végre valahára behúzott elém. Másnap, szintén hazafelé, egy Astra F Gsi ment előttem, konvojozott 5 autó, egy swiftes hátulról jött, mint az állat, a kanyar közel volt és láttam, hogy szemből is előbukkan egy autó, a fák takarásából, a Suzukis visszakapcsolt, hogy bevágjon a GSI elé, mert iszonytató motorbőgés támadt (addig is volt hangja, de most már foroghatott vagy 7000-et), az Astra F GSI meg nem engedte, hogy őt is megelőzze, adott egy gázfröccsöt és a suzukis kénytelen volt mögé besorolni.

Mesélhetnék még, minden napra van egy sztorim. Képzeld, nekem is van fedélzeti kamerám, a napellenzőre csíptetve, de nem szokásom önjelölt rendőrbácsit játszani (merthogy én nem vagyok személyiségzavaros), csak arra az esetre kell, ha valamelyik marha tényleg okozna valamit. Egy olyan eset után vettem, mikor is egy VW Polo úgy tolatott belém, hogy nem nézett a tükörbe, azt állította hogy ő kamionos és így szokott kamionnal is tolatni, és hogy én hirtelen ott termettem és én vagyok a hibás, szerencsére odajött egy szemtanú, aki elmondta, hogy látta, hogy már ott álltam 2 perce és én voltam a vétlen.

A BMW-t észre sem veszem, nem is emlékszem, hogy tegnap láttam volna Budapesten egyet is, pedig biztos volt pár, csak ez azért van, mert nem feltűnősködtek, azaz, normálisan közlekedtek. Ellenben egy Skoda Octaviás taxissal, aki mögöttem jött, majd mikor látta, hogy a sárgánál lassítok, ő beletaposott a gázba, kivágódott mellém a balra kanyarodó sávba és elhúzott egyenesen, az akkor már pirosra váltó lámpán, de ezt csinálják rendszeresen mások is Pesten, mindenféle autóval, ami háromszoros szabálysértés. Nem a BMW-t birtokló egyéneket akarom védeni, biztos van közöttük néhány állat. Nekem is csak a bajom van a sok büdös paraszttal az utakon, de akkor már írjuk le az igazságot, mert ez a "És érdekes módon ezt csak a BMW-seknél veszem észre." nagyon gyenge szöveg, látszik, hogy nem az a célod, hogy kikérd mások véleményét, hanem az, hogy hogy lehúzz egy bizonyos márkát választó réteget. Hogy miért, az más kérdés, lehet, hogy azért, mert szeretnél egyet, de nincs lehetőséged venni, ez frusztrál és csak ezt a márkát veszed észre a sokaságból. Nem tudom. Figyeld a Suzukisokat, jókat lehet rajtuk röhögni, ahogy erőlködnek, "versenyeznek" mindenkivel.

2013. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell vele foglalkozni, kisebbségi komplexusa van, leírtam ezt már délelőtt is, de csak arra volt képes, hogy töröltesse a hsz-t... :)
2013. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdés nálam is releváns. Ne haragudjon senki BMW-tulajdonos, aki olvassa, de miért van az, hogy a visszapillantó tükörben ha megjelenik az a négy karika lámpa és a vese+embléma, összeszorul a gyomrom, és nem tudok előre nézni, mert mindig a visszapillantóba húzódik vissza a tekintetem? Miért kell 30-as táblánál villogva dudálva nyomulni mögöttem sötétített ablakokkal, hogy nem megyek hetvennel? Mit ártottam nekik? Iskolás koromban a kedvenc autóim között volt e márka, manapság az amerikai és a szovjet autók pártján állok már, jóllehet valóságban egy kis német népautót vezetek, ami 45 lóerős. A sors jónéhány BMW-vel "áld" meg mögöttem, kivéve ma, amikor egy más márkás dudált és villogott, hogy belvárosi úton ahol 50 km/h lenne, miért csak 55-el megyek? Miért? És amikor idegesen megelőzött, egy ocsmány fej ordibált rám valamit onnan. Két évig jártam lövészetre, akkor azt kívántam, bárcsak itt lenne az a puska, amivel célbalőttem anno. Vagy egy a kocsiból 3 méterre kitolható vasrúd is jó lett volna. No, de mindegy, már lenyugodtam, elfogadtam a tényt. Sok országban kisebbért is komoly ítéleteket hoznak, itt meg simán kidühöngheti magár az ember fia...
2013. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Na és mi volt az a másik márka, kedves 23-as? Továbbra sem védeni akarom a bmwseket, de egyszerűen nem hiszek senkinek, aki azt állítja, hogy kizárólag, vagy túlnyomó részt a bmwsekkel gyűlik meg a baja. Ahogy annak se hiszek, aki más autómárkásra mondja ezt. Nekem se csupa rossz tapasztalataim vannak a suzukisokkal, vagy más kisautósokkal, csak néhánnyal, ami talán 2-3%. Nem mondom találkoztam már én is nagy fekete, sötétített, német rendszámos bmwvel, ami majdnem letolt az útról, de kisoroltam és elment mellettem, lelke rajta, ha siet. Na, valamelyik nap előzékenységi versenyt rendeztünk egy bmwssel, én intettem, hogy menjen, ő intett, hogy menjek, majd ezt játszottuk háromszor, amíg engedtem neki és és elindultam. Aztán egy másik olyan nyugdíjas tempóban ment előttem, hogy már untam, és kikerültem. Ilyen is van.
2013. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
85%
23-as? Ford volt, de sokáig fortyogtam még miatta, azért volt vehemens véleményem. Ha valakinek fosnia kell vezetés közben, miért kell az előtte lévőnek szívnia? Na mindegy, ez van, kész...
2013. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
Azok a galád fordosok !!!44
2013. jún. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
Szemetek!
2013. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
Az az alacsony az intelligenca szintű ember, aki ilyen idióta kérdést tesz fel valószínűleg irigységből, vagy a kérdés kiírása után válik azzá?
2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!