Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a férfiak?

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfival találkoztam már, akinek vagy barátnője volt, vagy élettársa, vagy már házas volt több éve. Mégis, ha arra került volna a sor, kicsi biztatással simán megcsalták volna a párjukat. Ezek után mindig arra gondolok, ha megismerkedek egy pasival, hogy majd ő is biztos ilyen lesz, meg fog csalni. Egyszerűen nem értem, miért van ennyi hűtlen ember. Ha nem jó a kapcsolata, miért nem szakít/válik el?
2013. máj. 31. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Apropó, még annyit, a természet azért alakította így az ösztönöket, hogy biztosítva legyen:

a férfi ösztön által a kellő mennyiségű,

a női ösztön által szelektíve a megfelelő minőségű

utódok sora. Bár a természet öngólt rúgott, mert sok nő nem a minőségi férfiak felé nyitott, hanem a felszínes, csökött agyú, pénzes, Igazságos Izom Tiboroknak bedől...

2013. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, kedves kérdező, de minek találkozol foglalt fickókkal? Esetleg kereshetnél egy olyan férfit akinek nincs senkije, nem?
2013. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az arab országokban inkább azért van többnejűség mert a sorozatos háborúk miatt megcsappant a férfi lakosság, és sok nő maradt volna férj nélkül. Illetve így biztosítható a társadalom fent maradása, özvegy egyedülálló nők nehezen szültek volna 4-5-6 gyereket. Nem tartozik a kérdéshez ezért elnézést kérek csak a pontosítás miatt írtam :)
2013. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemet 18 éves korában ismertem meg, én 20 éves voltam. Az első nagy szerelem, hamarosan házasság is lett belőle. 3 szép gyermekünk van és immáron 20 éve élünk boldog házasságban. Nem akarom tipikus férfinek tűnni, de a jó kapcsolatunk egy fontos alapja a jó szex. Az igényeink teljes mértékben megegyeznek, mindent megkapunk egymástól. Ebből kifolyólag, nincs benne, hogy de félredugnék....

Szépen rendben van a ház, a kert, csodálatosakat főz a nejem, igazából ő teremti meg a családi békét, harmóniát. A gyerekekből rendes ember lett, amit inkább neki köszönhetek, mert ő volt a keményebb, én talán sok mindent ráhagytam volna a gyerekekre.

Összességében, én nagyon hálás vagyok a feleségemnek, mert mindent megad nekem, amit egy igazi nő megadhat egy férfinek, ezért én SOHA az életben nem bántanám meg azzal, hogy órácska örömöt szerzek magamnak valami más nőnél...... A hűség, az teljes mértékben döntés kérdése. Én úgy döntöttem, hogy nem teszek semmi hülyeséget, de nincs is rá igényem.

2013. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12-nek. Már ne is haragudj, de nem kell találkozgatni ehhez senkivel. Van munkahelyem és normális társasági életet élek. Ez pont elég ahhoz, hogy beszélgessek bárkivel, férfiakkal is!
2013. jún. 2. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!