Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire "baj" ha egy...

Az mennyire "baj" ha egy fiunak a személyiségteszten INFP jön ki?

Figyelt kérdés
23 èves vagyok több tesztet is csinàltam de mindegyiken ez jött ki.

2013. jún. 3. 07:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
most megint kitōltöttem ès az èpìtèsz jött ki a gyògyìtò is csak 50_60% al volt meg amugy igaz ràm mert asztalos vagyok ès sok mindent szeretek fabrîkàlni belefogni stb.
2013. jún. 3. 16:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is INFP vagyok, csak nőben és szeretem a személyiségem.

Neked mi bajod vele? :)

2013. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Alaque ***** válasza:
72%
Az, hogy a gyógyító olyan BUUZIS, mint a macskák, az elfek, a lila ruhák, meg úgy általában bármi, amivel nem tud egy ősember agyonverni egy mamutot. Mondjuk elég buuzis az az ősember is, aki nem tud bármivel agyonverni egy mamutot.
2013. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
most hogy megcsinàltam dèlutàn ahogy azt irtam is ISTP jött ki kèzmûves
2013. jún. 3. 19:24
 15/16 Alaque ***** válasza:
100%
Ez az, gratulálok, manipulálgasd még a válaszaidat úgy, hogy olyasmi jöjjön ki, ami legyezgeti a hiúságodat. Ideje lenne betanulnod egy IQ-teszt kérdéseit, majd kitölteni azt, és eldicsekedni vele, hogy neked 177 az IQ-d. A napod zárásaként pedig játszhatnál egyet a Doom 2-vel, csak ne felejtsd el beírni az IDDQD-t.
2013. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gratulalok Alaque,

Most elkepzeltem egy osembert, aki egy lila elf macskaval agyonver egy mamutot.

Make my day ^_^


(Egy infp him, aki barmivel agyon tud verni egy mamutot. Kiveve macskaval, mert az fajna neki. A macskanak. A mamutnak is, de vegulis az a cel... Marmint hogy fajjon. Aztam mar semmi sem. :P )

2014. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!