Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra magyarnak...

Mit jelent számodra magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Egy mondatban írjátok le, hogy miért tartjátok magatokat magyarnak. A magyarázkodást, és a kérdéstől való elrugaszkodott válaszokat, kérlek titeket, hogy hanyagoljátok! Idézhettek is, de legjobb lenne, ha teljes egészében önállóan fogalmaznátok meg. Le kell szögeznem (sajnos), hogy: ez nem provokáció, hanem puszta kíváncsiság, ezért szépen kérek minden válaszolni hajlandó embert, hogy vegye komolyan ezt a kérdést, kérést!
2013. jún. 3. 15:15
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Úgy tűni szövegértelmezési problémáid vannak. Csak arra derült fény számomra, hogy a válaszoló egy flusztrált "magyar" ember, aki hendikepnek éli meg "magyarságát". Arra már nem, hogy miből gondolja, hogy ő magyar.

Továbbá, nem tudom feltünt e, de világosan leírtam, hogy részemről a negatív szavazat a pillananyi indulatom eredménye. Soha az életben nem szavaztam, lájkoltam neten semmire, és a jövőben sem tervezem, ugyanis orbitális nagy hülyeségnek tartom. Számomra ez nem mérvadó. Mivel láttam, hogy az illetett személy ezt rosszul éli meg muszáj voltam leszögezni, hogy ez a dolog nem neki szól, csak pillanatnyi heve elragadott.

2013. jún. 3. 23:00
 12/32 anonim ***** válasza:

Mit vártál? babgulyás, Érik a szőlő hajlik a vessző, Lánchíd, Alföld és Vecsési káposzta, Tokaji bor, és mangalica Petőfivel? Sokan csalódtunk a magyarságunkban, és ennek ellenére erőlködünk hogy büszkék lehessünk rá. Identitásunktól megfosztva öljük és raboljuk itt egymást, büszkélkedve a maradék nemzeti hagyományunkkal.


Ne haragudj, ha úgy érzed, hogy félrebeszéltem, de a közvélemény kutatásodban ezeket a válaszokat is figyelembe kéne venned, mert ezek a válaszok is sokat elárulnak.


Lenne mit helyre tenni ebben az országban mind tettekben, mit gondolatokban.

2013. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudsz mást, mint eldalolni. Saját fájdalmad s örömed: Nincs rád szüksége a világnak, S azért a szent fát félretedd.


Ez most csak úgy eszembejutott...



Az általad képviselt logika alapján simán bemehetnél egy melegbárba, és elkezdhetnéd taglalni, hogy milyen szar is melegnek lenni, holott magad sem tudod, hogy meleg vagy e. Remélem érted, miért tartom értelmetlennek, amit mondasz! Nem tudok rád észérvekkel hatni. Innentől kezdve hogyan tovább?... Komolyan nem értelek.

2013. jún. 4. 00:21
 14/32 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján pedig provokáció, amit művelsz. Minden egyes válaszba csak belekötsz. Innentől kezdve pedig nem tudom komolyan venni a kérdésedet.
2013. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül csupán te provokálsz, de feltételezem akaratodon kívül, mert nem értesz, vagy csak nem akarsz megérteni, és kötöd az ebet a karóhoz.
2013. jún. 4. 01:31
 16/32 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló megértett, a harmad is többé-kevésbé, bár ott is rezeg a léc :). A többi viszont már csak az első válaszoló védelmében szólalt fel. Most komolyan, mit vártok? Nem tehetek róla, hogy igazam van. Konkrétan arra voltam (vagyok) kíváncsi, hogyha EGY mondatban kell kifejteni, hogyan fogalmznád meg azt, hogy mit jelent számodra magyarnak lenni. Ha nem tudod EGY mondatban elmondani, akkor mi a f.sznak erölködsz itt nekem? Nem kötelező a disznótor. Ezt most bármilyen nemű rosszindulat nélkül írom. Egyszerűen csak tanácstalan vagyok, mert részetekről nincs alátámasztva semmi. Csak fújjátok, hogy igazatok van...
2013. jún. 4. 01:52
 17/32 anonim ***** válasza:

te fújod hogy igazad van! ezt konkrétan le is írtad!!!.


Ez egy fórum-szerű oldal! Nem kötheted ki, hogy ki mit válaszoljon! Téged nem is érdekel igazán az emberek véleménye! Hogy éled te a mindennapjaidat, ha ennyire bekorlátozod a környezetedet? Nem okoz ez neked nehézséget?


Tegyél fel egy másik kérdést, hátha ott "értelmesebb" emberekkel találkozol.

2013. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

pont ez a lényeg, de nem akarod megérteni. az embereknek lassan már nem jelent semmit a magyarságuk.


ha valami dolgozathoz kellenek esetleg a válaszok, nyugodtan írd le ezt.

2013. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Alaque ***** válasza:

Szerinted nem szubjektív, hogy kinek mit jelent az önnön magyarsága? :D Létezik talán egy tudományos, tizenkét fokozatú magyarsági skála, amin a 12 jelenti Széchenyi Istvánt, a 0 pedig a török szultánt, vagy mi? Meg tudod mérni, hogy ki mennyire magyar, kinek mit jelent a magyarsága? Ha igen, akkor gratulálok, ha meg nem, akkor maradjunk annyiban, hogy ez IGENIS szubjektív, és ha nem tetszik a többség SZUBJEKTÍV véleménye, akkor biztosan mindenki hülye téged kivéve. Attól, hogy valakinek nem azt jelenti a magyarság, amit neked, az nem jelenti azt, hogy az illetőnek nincs igaza, urambocsá egyenesen hülye.


Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy SZERINTÜNK finom-e a töltött káposzta, aztán aki azt írja, hogy SZERINTE nem finom, azt lepontoznád, ja bocs, te nem pontozol, akkor visszaválaszolnál neki, hogy ne írjon hülyeségeket, a töltött káposzta márpedig igenis nagyon finom, és aki nem így gondolja, az hülye (mondjuk ebben épp lehet valami). Vagy mintha megkérdeznéd, hogy szerintem mennyire kék az ég, mondanám, hogy szerintem közepesen kék, erre te lehülyéznél, merthogy az ég igenis teljesen kék. Ugyan már. :D


Feltehetted volna inkább így a kérdést, akkor jogosan szidhatnád a társaságot, hogy nem jól válaszoltak:


"Mit jelent SZÁMOMRA magyarnak lenni?"

2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Tényleg, leírnád kérlek, hogy neked mit jelent számodra magyarnak lenni kedves kérdező?


Vagy hogy kb milyen válaszokra számítottál volna.


Most az hogy a kérdés ilyen nehezen indul, még ne vessük el, sok minden kiderülhet még itt, csak jussunk már dűlőre. Kicsit több tolerancia!

2013. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!