Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra magyarnak...

Mit jelent számodra magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Egy mondatban írjátok le, hogy miért tartjátok magatokat magyarnak. A magyarázkodást, és a kérdéstől való elrugaszkodott válaszokat, kérlek titeket, hogy hanyagoljátok! Idézhettek is, de legjobb lenne, ha teljes egészében önállóan fogalmaznátok meg. Le kell szögeznem (sajnos), hogy: ez nem provokáció, hanem puszta kíváncsiság, ezért szépen kérek minden válaszolni hajlandó embert, hogy vegye komolyan ezt a kérdést, kérést!
2013. jún. 3. 15:15
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
30. A nemzetiségtudat szerinem nem feltélenül jár együtt büszkeséggel. Például én sem vagyok rá kifejezeten büszke, de azt sem mondhatom, hogy érdektelen lenne a számomra.
2013. jún. 4. 20:25
 32/32 anonim válasza:

igazából nem is tudom mit jelent. csak körülírni, mint például felelőtlenséget embertársainkal szemben, hanyagságot a munkában, hozzá nem értést az életben. Egymás eltaposását és kizsákmányolását.... a könnyebbik út keresése is eszembe jut.


Még nem találkoztam igazán hazaszerető emberrel, lehet hogy csak rossz helyen járok.


De végső soron, nem érzem magam magyarnak és nem is akarok magyar lenni.

2013. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!