Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek ilyen embereket?

Ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
a barátom olyan negatív...mindenhez negatívan áll hozzá már néha teljesen kiborít. Általában csak akar vmit mondani de én rögtön felkapom rá a vizet h miért ilyen stílusban mondja. Ő észre se veszi h tök kritizálós de úgy mindenkivel. Nekem elég lenne ha napi egyszer vmit megdicsérne rajtam.. Közben meg hatalmas szíve van ott segít ahol tud, soha nem hagyott cserben. de miért nem lehet néha vmi kedveset is mondani? Szerintetek ezen lehet csiszolni?
2013. jún. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom, mármint nem járunk, csak barátok vagyunk. Neki is leesne a korona a fejéről, ha valami kedveset kellene mondania. Ettől függetlenül a legjobb barátom. Az én praktikám: elfogadom, hogy ilyen. Tudom, hogy nem fog megváltozni, mert ez a természete.
2013. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátod igazi főnök-típus. Az enyém is ilyen. (Mármint a főnököm. Barátnak másmilyet választottam...)
2013. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen embertől menekülni kell. Előbb utóbb tönkre tesz, nem lesz önbecsülésed sem. Amíg nem késő addig lapát. Ez meg hülyeség hogy hatalmas szíve van, mert ha szeretne akkor megdícsérne, értékelné amit teszel stb...
2013. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hiba benned van? Nem vársz túl sokat tőle? Nem lehet, hogy te egyszerűen a félelmeidet vetíted ki a -valójában csak realista- mondandójára, tehát valójában te dugod a homokba a fejedet? Megváltozni nem fog. Fogadd el ilyennek, vagy rúgd ki. Tudod, hasonló a hasonlónak...
2013. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj, ismerek ilyen embereket, akik csak negativak, én a te helyedben menekülnék tőle. nem lenne a barátom.

később még önbecsülésed sem lesz...

2013. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát figyelj, én is negatív voltam úgy hogy tudok neked tanácsot adni.


Arról hogy negatív vagyok jó darabig nem is tudtam, és hát úgy jöttem rá hogy mások megmondták. "Te olyan negatív vagy..." megjegyzésekből leesett hogy tényleg, nem a jó oldalát nézem a dolgoknak.

És hát kerestem magamban hogy hol lehet a hiba és arra jöttem rá, hogy otthonról hozom, tanultam, nem én akartam ilyen lenni hanem ezt kaptam a szüleimtől.... Azóta igyekszem a jót kersni , mert ugyebár "mindenben van valami jó" még ha elsőre nem is látszik :D


remélem ez segített :D

Mond el neki

2013. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én azt nem kérdőjelezném meg h nagy a szíve. Akármiben a segítségemre van, ha pénz kellett azt adott, ha órákat kocsikázni h elhozza vmi cuccom akkor azt(nincs jogsim), ha meglátogatom vesz olyan kajákat amiket szeretek, ha én segítek neki azt is mindig megköszöni. De nekem jól esne ha néha megdicsérné ahogy kinézek, vagy azt mondaná h büszke rám...egyik válaszoló jól mondta h túlságosan is elvárom ezeket mert magamnak nem hiszem el csak ha ő mondja...
2013. jún. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!