Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok végignéznek más...

A lányok végignéznek más csajokon?

Figyelt kérdés
Szóval végigmérik az alakjukat,a ruhájukat,a hajukat,popsijukat, stb..?

2013. jún. 4. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
hát nem tudom, hogy beteges-e, én végig szoktam :D érdekel a divat, nincs időm magazinokat nézegetni, így megnézem a lányokat:D illetve ha látok egy csajt, aki vasággyal 40 kg, és éppen egy tábla milkát majszol, amellett mindig totál értetlen vagyok, és persze irigy is :D
2013. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megállapitjuk,mennyire csinos,tetszik vagy nem tetszik az arca stb.De mondjuk a fenekét nem szoktam nézni:)
2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Részleteket nem nézek más csajokon, de megnézem a ruháját meg a haját, és hogy mennyire ad magára.

A barátomnak persze kicsivel többet engedek, de van egy határ persze :P

Van amikor ha az utcán látunk egy szép lányt akkor véleményt mondunk róla.

2013. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én végig szoktam nézni a jó csajokon. nem vagyok leszbi:)
2013. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán, sőt, főleg a seggüket:D
2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze,lefuttatom az agyam által erre a jelenségre gyártott programot, ami összehasonítja velem a csajt stílus, alak, szépség, ápoltság alapján. Lehet beteges.
2013. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jaj lányok! Dehogy beteges! Teljesen természetes dolog. A fiúk is ugyan ezt teszik. Ezt onnan tudom, hogy pár hete beszélgettünk erről egy fiúval. Ők is megnéznek más fiút, és nem azért mert melegek, csak egyszerűen ilyen az ember. Én is mindig megnézek más lányokat és gondolok olyat, hogy hú de jól néz ki. Ettől még senki nem lesz homoszexuális. Amíg nem érzel iránta gyengéd érzelmeket, addig teljesen heteró maradsz. Minden lány megnézi a jobb csajokat, csak van aki tagadja, bár nem értem miért. Egyáltalán nem gáz, ez olyan természetes mint amikor egy fiút nézünk meg. Még az is ok, ha arra gondolsz, hogy milyen egy lánnyal lenni "úgy". Ez kíváncsiság, nem hogy nem gáz, hanem még jó is, hogy érdeklősz ilyen dolgok iránt. Bár ez az én véleményem, biztos van aki most elég érdekes személyiségnek, vagy leszbinek tart, de nem vagyok az. :)
2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze!
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
természetesen. még talán jobban meg is nézem őket, mint a hímeket.
2013. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!