Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek tetszik a csajokon, ez az ujdivatú lógóülepű nadrágok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon gáz,ugy néznek ki benne a csajok,mintha be lennének tojva.
2013. márc. 6. 16:14
1 2
 1/12 fospuska ***** válasza:
100%

nem új divat az,de nem tetszik.

kentacsdisz-nadrág.:)

2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én (lány) nem szeretem, mert kényelmetlenül érzem magam benne, meg míg farmerben egész jó, kerek a fenekem, abban akkora, mint egy tehénnek

eddig egyszer volt rajtam olyan, de az se az enyém volt, hanem egy barátnömé :D de mióta beszóltak neki érte, azóta ö se hordja...

2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jézus :) ***** válasza:
nem tetszik :S
2013. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem, nem sok mindent látszik belőle, pont a lényeg van eltakarva, a formás fenék
2013. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahogyan a szemeteszsákot idéző mostanság felkapott fekete kabátok sem.
2013. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én speciel undorítónak vélem.
2013. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tetszik! Sokkal jobb ha simúl a fenekén, látni engedi a formákat! És azt szeretem!

F.

2013. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem tök mindegy, mindenki vegyen föl olyan ruhát ami neki tetszik és jól van, aki azzal foglalkozik hogy mi a "divat" az egy gyenge ember! Hozzáteszem, az megint más ha valaki azért hord akármilyen ruhát, mert neki tényleg az tetszik (vagy az is) de nincs értelme a "divattal" foglalkozni, én is egyszer majdnem öltönyt veszek föl, valamikor meg kockás nadrágot, mit tudom én milyen polóval, aztán kit érdekel hogy néhány divatmániás r*banc mit gondol, "szegény" embereket kerülni kell! A normálisabb emberek társasága érdekel, nem azokkal akik lenéznek valakit csak azért mert nem egy 50 millás terepjárója van, meg h*lye módjára nem veszi meg fél évente fél milliós telefont, stb... stb.....

Ez természetesen nem azoknak szól, akik azt mondják hogy megtehetik és jól van, és amúgy tök normális emberek, hanem én már tényleg halottam olyat hogy valaki azért nézett a másikra "véres" szemmel, mert hogy az ő telefonjának az előző változata volt a másik embernek.... tehát én ilyenekre gondolok, közben meg az a másik ember lehet hogy simán tudott volna venni ötször jobb telefont mint aki lenézte őt, vagy autót más esetekben, de tök mindegy mert nem is ez a lényeg.

Hanem egyesek nézőpontjai. Mivel a "divat" szóba került, ezt részletesebben ki akartam vesézni, mégha ha a cápával majdnem meg is gyűltek a problémáim kis kikanyaródás közben.

REKLÁM! :)


Az Aldiban nem kell magyarázkodni, ami nem tetszik visszacserélik, vagy biztonsági őröket vitetnek oda hozzám :D

2013. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képet!!
2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 reine69 válasza:
Őszintén mondom, hogy akárhányszor megláttam egy nőn, hányingerem lett. Valami fantasztikusan undorító ruhadarab.
2013. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!