Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam, az utcára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, az utcára se szeretek kilépni. Amikor megnéznek fiúk akkor mindig azt hiszem azért mert csúnya vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Azt mondják rám, hogy szép vagyok, de én ezt soha nem fogom tudni elhinni!


Pattanásos az arcom és mindig azt hiszem azért bámulnak meg mert nézik, hogy milyen ronda vagyok.


Fiúk ti megbámultok lányokat azért mert milyen csúnyák?


Hogyan tudnám elhinni magamról, hogy szép vagyok??


(Képet nem küldök, privátra nem válaszolok)


2013. máj. 28. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
küldj képet és megmondom :)
2013. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Smink!
2013. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Azt mondják rám, hogy szép vagyok, de én ezt soha nem fogom tudni elhinni! "

Nem raksz ki képet, mi sem fogjuk! Téma túltárgyalva, zárható!

2013. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
csúnya vagy aludj
2013. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Eddig senki se válaszolt a kérdésre...

Mindenki azt mondja rám, hogy szép vagyok, de én akkor sem hiszem el!


Sminkelem magam egyébként.

2013. máj. 28. 23:45
 6/26 Mr. Pocok válasza:
Küldesz képet? :)
2013. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem!


De könyörgöm segítsen már valaki! Olyan rossz kilépni az utcára és látni azt a sok szép lányt... én meg csúnyának érzem magam :(

2013. máj. 28. 23:46
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha nem is valaszolsz privatba, legalabb elolvasod amit irnek? Szivesebben valaszolok ha csak egy ember olvassa el :).
2013. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hogy segítsünk b*zzki, azt sem tudjuk, hogy nézel ki. Vagy azért néznek meg, mert csúnya vagy vagy azért mert szép. Látatlanban ezt hogy döntsük el ?
2013. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen, elolvasom! Köszönöm előre is!


Nem azt kértem, hogy döntsétek el, hogy szép vagyok-e vagy sem. Azt kérdeztem, hogy megnéznétek-e egy lányt az utcán azért mert milyen ronda. Valamint, hogyan tudnám elhinni magamról, hogy szép vagyok. Jó lenne ha tudnátok szöveget értelmezni.

2013. máj. 28. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!