Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Hogy ha csak ez a két...

Fiúk! Hogy ha csak ez a két véglet lenne milyen csajt választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

1. Szép

Kicsit extrémebb stílus

Okos (sok mindenhez ért amihez más nem)

Érzelmileg instabil (depressziós, vagy csak simán gyakoriak az érelemkitörései, nehezebben bízik másokban)


2. Szép

Átlagos stílus

Butuska (csak ahhoz ért amihez nagyon muszáj)

Érzelmileg stabil



2013. jún. 8. 00:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
1
2013. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
2. Egyértelmű.
2013. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
2
2013. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyikse. Én inkább valahol a kettô között válogatnék.
2013. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
75%
amelyiknek nagyobb a melle :P
2013. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1.
2013. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
1.
2013. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Instabil van elég a családban, kehet örököltem, úgyhogy abból nem kérek. A buta embereket meg idegesítenek általában. Ha csak ezek közül lehet választani, akkor inkább maradok egyedül.
2013. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ha rajtam múlna, és ezen 2 tipus közül kéne választani,kihalna az emberiség.


stilus amugy kitérdekel,ruha nélkül nem ugyanolyan mint bárki más?ráadásul változhat

ha valaki ahhoz ért amihez muszály az mitöl buta?ha azt mondom mondj egy számotés rávágja hogy C, akkor buta. nem mert ahooz ért amihez neki kell

az okos definiciója pedig mióta van úgy leíra,hogy oylasmihez ért amihez más nem? ez már önmagában értelmetlen. és ha abból indulok ki,hogy a 2.nak az "amihez muszály,"teszem azt mosogatás, ahhoz ért , akkor inkább az, mint az elsöben az okosnak" titulált aki fejbe tud minden számot minden módban osztani. mit érek vele semmit.

érzelmileg instabil nők a legrosszabb leg kapcsolat mérgezőbb akikre súlyosabb esetben épiteni sem lehet,kell a francnak.

akkor legyen a 2. aki ha érzlemileg stabil," (nak tituláltad)de tudja mit akar. az 1. tipikusan a kamaszoknak való hullám hegyek völgyek közt vergődő kapcsolatokhoz értik amiknek 3 hónap mulva vége, a 2.at peddig épp anyaként is el tudom képzelni minden tekintetben.. még ennyi leirás alapján is.

2013. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5ödik válaszoló vitte a pálmát!! :) :DDD

AMúgy én biztos a 2-at választanám. Nekem amúgy is az az "ideálom". :)

2013. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!