Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztyén lányok! Ti választa...

Keresztyén lányok! Ti választanátok olyan párt magatoknak, ill. szóba állnátok olyan fiúval, aki korábban már vétett a házasság előtti szexualitás vétségében?

Figyelt kérdés
Olyan lányok válasza érdekelne, akiknek érték és maguk is úgy gondolják, hogy fontos a házasság előtti önmegtartóztatás. A fiú megbánta amit tett, de a múltat nem lehet megváltoztatni.
2012. máj. 22. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Ha vállalná értem...


Ha szereted, ez nem lehet akadály. Hány éves vagy?

2012. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Nem is értem a kérdésed (függetlenül attól, hogy a sex nem bűn).

Megbánta...

Most az a kérdés, hogy szerintük hazudik-e vagy mindenki aki vétkes örökre elveszett?

2012. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1#: Én vagyok a fiú, azért irtam E/3-ban, h személytelenebb, objektiv választ kapjak.

2#: elsősorban a probléma a házasság előtti nemi élettel pont ez, hogy úgy belemegy az ember, hogy nem a neki szánt házastársával történik. Csak azt tedd meg a másikkal ami nem fájna, ha a jövendőbeli partnereddel is megteszik előtted, mivel még nem vagytok házasok. Ez az oka amiért Isten óva int ettől. És ezt tudom, hogy mennyire fájhat a jövendőbeli partneremnek, mert én is régebben átéltem. Aztán sajnos elestem én is. És sajnálom, hogy van, amit majd nem csak a feleségemnek tartottam meg.

2012. máj. 23. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szóba állnék, hisz nem ez lenne az első kérdésem. ha útközben kiderül, akkor is késő lehet mert már megkedvelem az illetőt. az is előfordulhat hogy ez akkor történt amikor a fiúnak még nem volt hite. :) bármi előfordulhat...
2012. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha valóban megbánta, természetesen.
2012. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesen szóba állnék vele. Ha valóban teljes szívében megbánta. Hiszen nem az én dolgom megítélni az embert. :)
2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hibázni emberi dolog

Nekem az lenne a fontos, hogy őszintén bevallja ezt, semmikép sem titkolja

Igen, a múltat nem lehet megváltoztatni, de ha megbántad, újra tiszta vagy és így is kialakíthatsz tiszta keresztény kapcsolatot :)

2012. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!