Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti milyen férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti milyen férjet választanátok magatoknak: papucs férjet aki mellett mindent szabad vagy olyant akibe őrülten szerelmesek vagytok de meg kell mellette állni a sarat, ugymond "viselkedni is kell"?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 01:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Természetesen utóbbi. De mi az, hogy viselkedni? Van arany középút is.
2013. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Egyirányú alagút ***** válasza:
Láttam én már olyat, hogy egy csaj őrülten szerelmes volt egy papucsba. Akkor most WTF?
2013. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

:)


Mi az a WTF?


A Kérdezőnek: Én nem választok, nekem mindkettő kell!:)

2013. máj. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként mi az, hogy egy férj mellett mindent szabad vagy nem mindent szabad?

Miért, ha megházasodsz, akkor onnantól már nem szabad mindent?:)

Szerelmi kapcsolatot azért szokott az ember kötni, mert szabadabb benne, mint egyedül!

2013. máj. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval a közül kell választanom, hogy a férjem legyen papucs vagy én? Egyik sem, de ha "őrülten szerelmes" lennék, akkor mindegy. Valószinű, csak utólag bánnám meg.
2013. máj. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Aki mellett mindent szabad avagy sem? Mi ez a középkori visszamaradott világlátás? Nem vagyunk senkinek sem a tulajdona. Az lesz a férjem, akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást, innentől kezdve nincs szó olyasmiről, hogy "szabad-e". Undorító vagy...
2013. máj. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem a legjobb, de ha választani kéne mindenképp az utóbbit.
2013. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem. :D

Mi az, hogy viselkedni?

Pl. elmegyünk valami fényűző bálba, és legyek képmutató, nehogy már szégyent hozzak rá a sok sznob előtt? XD

A papucs meg unalmas.


17/L

2013. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki mellett mindent szabad.:)
2013. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom nem annyira aktuális már de azért:

Ha választani kéne akkor inkább a második,papucs semmi képen sem most már csak az a kérdés hogy miben merül ki a viselkedés?

2013. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!