Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye ma az átlagember buta,...

Ugye ma az átlagember buta, pénzéhes, önző, hűtlen, ribanc, divatmajmoló, csak a gyakorikérdések.hu válaszolói a nem átlagos rendes emberek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

itt hazudnak, mert nem akarják, hogy lepontozzák őket.

de tény, hogy elég sok olyan ember van, akikre illik a leírásod.

2013. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igazabol a valaszok 90% onzo. Mikor tanacsot kernek vmiben, a lenyeg soha nem az, hogy az eremnek ket oldala van. Inbentol kezdve nekem mindegy mit irnak, egyertelmuen lejon, hogy a mai tarsadalom mirol szol. Szerintem szomoru.
2013. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, annyira azért nem rossz a helyzet, hogy ezt a típust (akikből azért kétség kívül sok van) már általánosítva húzzuk rá az emberiségre.

Másrészről viszont az állításod másik felében van ráció, hisz az ilyen emberek szabadidős tevékenységei nemigen terjednek ki internetes fórumok olvasgatására, néhány kivételtől eltekintve.


Az már megint más kérdés, hogy mennyire rendes itt egy két válaszoló, de semmiképp nem lehet úgy csoportosítani, hogy van a rendes ember, meg van a buta, pénzéhes, stb. és kész. Mindenkinek megvan a maga defektje, a kérdés, hogy a felmerülő téma szempontjából ez épp mennyire releváns. De ez a válaszokból a legtöbbször úgyis kiderül.

2013. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig azt tapasztalom, hogy a családi, pletykás kérdések kapnak a legtöbb választ, aminek nem sok értelme van, és az igazi tudományos vagy kíváncsiságon alapuló ténylegesen válaszra váró kérdésekre meg alig érkezik válasz. Ez egy kicsit zavar. a másik amit gondolok, hogy az igazán dolgos, szorgalmas emberek nem tölthetik a z idejüket az internettel, szóval ők itt kisebb arányban találhatóak, sokkal nagyobb az aránya a munkanélkülieknek, kismamáknak, nyugdíjasoknak és a munkaidőben lebzselő embereknek.
2013. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy,itt sincs másként mint az életben....Vegyes a kínálat,jelen vannak az egyszerű unatkozó háziasszonyok - urak,semmitevő tinik,segítőkész nagymamák,csalódott anyósok,feleségek - férjek,elhanyagolt gyerekek,idióta trollok,pár perverz,szexmániások,de akadnak olyanok is akik igazából segítő akár nevelő szándékkal jönnek erre az oldalra vagy sorstársaikat keresik ebben az érzelmileg beszűkült világban.A vélemények mindenképp adnak egy képet,nem mondom,hogy a valósat,de mindenképp levonható a konzekvencia kik és milyen kérdésekre válaszolnak.Például nézzétek meg milyen kérdésekre érkeztek száz fölötti kommentek,hát nem az égető fontosságú társadalmi problémákra,azokat hajlamos az ember a szőnyeg alá söpörni,illetve mely napszakban érkező kérdésekre válaszolnak szívesebben az emberek,-ez is érdekes.

Aki lódít az életben,itt is hinti a meredek meséit",illetve aki őszinte itt sem tesz másként,őszintén válaszol,sokszor olyasmit ami a kérdezőnek nem éppen tetszik.-Azért itt hozzá tenném nem mindegy a stílus,attól,hogy név nélkül lehet írogatni még nem kell a másik féllel kulturálatlan formában kommunikálni és feszültségeket szítani,-de itt egy újabb csoport aki pont azért jár ide-talán így vezeti le a napi feszültséget,vagy talán szörnyen magányos...- Igen van sok embertípus és sok emberi sors és van tolerancia és megértés és talán van a kritika áradatokon túl is egy világ,talán akik ezt még nem ismerik egyszer majd eljuthatnak oda...

2013. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alaque ***** válasza:
44%
Igen, csak az itteni válaszolók nem szar alakok, mindenki más semmirekellő, nem is tudom, minek léteznek olyan emberek, akik nem itt élik az életüket.
2013. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%

Rég volt már a kérdés.


De most megnyugtattatok ,mert volt itt egy pár válaszoló aki nagyon jól átlátja a dolgokat és milyen normálisan toleránsan érthetően leírta a dolgokat.Tényleg megváltottátok a világomat,mert sokszor olyan válaszokkal találkoztam amiről számomra az derült ki hogy ( ne haragudjatok ezt leírom - az emberiség megérett a pusztulásra) :D


és most elolvastam ezt a kérdést és a hozzátartozó válaszokat és tényleg megnyugodtam hogy vannak emberek akik nem csak beszűkülten látják a világot.


Köszi nektek így ismeretlenül is :)

2015. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Itt valahogy több a segítőkész rendes ember, mint élőben, kényszeres hazudozó selejt troll meg más weboldalon is van, nemcsak itt.
2015. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy azok, menjetek a szexualitás témába, ott aztán annyi szexgep, spriccelős csaj, egyejszakas, többször orgazmus meg napi kefeles, 4-5x is van, hogy én érzem lemaradva magam! Ja, és analszexet kiprobalo 13-14 évesek, fejemet fogom, milyen világot ertem meg.
2021. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!