Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó nekem nem tetsző sokszor magától tapad rám, míg a szép lányoknál hiába is próbálkozom, többnyire lekoptatnak vagy nem érdeklődnek felőlem? Így mégis hogy legyen olyan barátnőm, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért van, mert rusnya vagy és többet vársz el annál amit te tudsz nyújtani. Szerintem ne várd el azt amit nem tudsz visszaadni.
2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Könyörögve kérlek, mondd meg nekem, hogy mit vársz attól, hogy naponta 4-szer felteszed ezt a kérdést? De tényleg, légyszíves, nem gúnyolódásból, vagy ilyesmi, csak áruld el, hogy mit vársz ettől?
2012. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok ronda pasinak hogyan lett szép barátnője? Addig úgy sem nyugszom, míg nem lesz vonzó barátnőm, sosem fogok csúnya lánnyal összejönni!! Akkor inkább prostizni járok. Amíg a csúnya lányok járhatnak jó pasikkal, nekem is van jogom szép barátnőre!!!
2012. dec. 2. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogod nincs rá barátom, mivel kettőn áll a vásár. Max akarni meg próbálkozni van "jogod".
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sosem fogom feladni, úgyis össze fog jönni, elegem van a sok csúnya lánnyal történt kényszer kapcsolatból meg csókból, szexből. Én többet érdemelk, haveromék is azt mondják, hogy simán lehetnének jó nőim, ha lenne önbizalmam.
2012. dec. 2. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert átlagosan nézel ki. A valóban ronda pasiknak nincs barátnőjük, nemhogy szép, de még csúnya se. Persze a pénz nagy úr...
2012. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ezt a kérdést én írtam ki... emeld majd ki! Ugyanígy érzek, mint te! És ugyanúgy úgy érzem, hogy ez engem megillet. Igazad van!
2012. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!