Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok adonisz, se egy piszok jóképű srác, mégis szinte mindig nekem tetsző, szép lányok szemeznek csak velem?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkoztam már azon, ha odamennék vajon lenne-e valami, de végül sosem mentem oda, mert tisztában vagyok azzal, hogy ronda srác vagyok és úgysem kellenének egy lánynak sem. Szerintem. A vicc, hogy volt, hogy nem is láttam és haverom szólt, hogy néz egy csaj, odanézek és tényleg, de ilyen tök jó csajt képzeljetek el. Mondjuk nem a műnők néznek meg, hanem a természetes szépek többnyire, de nem is baj, mert nekem ők jönnek be amúgy is. Egyszer még azt is hallottam, hogy aranyosnak tartott egy lány és a fülem hallatára mondta a barátnőjének, persz előtte ő is nézett engem egy ideig.

Nem tudom hova tenni a dolgokat, mert tényleg nem vagyok se magas, se kigyúrt, se valami hűde jóképű, egyáltalán nem aza típus, ami a lányok 99%-ának bejönne szerintem. Olyan zavarodott vagyok, de leht hogy épp azért szemeztek néztek, mert ronda vagyok?


2012. dec. 15. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj már oda legalább egyhez.

Gondold el, hány csávó van akivel még szemezni se szemeznek, neked ennyivel is könnyebb dolgod van.

Látnokok mi se vagyunk, legalább egyszer próbálkozz, utána már többet tudunk mondani.

2012. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én lánykent mondom neked, hogy nem szoktam ronda pasikat bámulni. Ez csak akkor fordulhat elő max., ha valaki annyira kiri a tömegbol, mert mondjuk tele van tetkokkal vagy lila a haja vagy valami baromi nagy hülyeseget csinál. Miért nem próbalkozol? Szerintem lehetnél bátrabb, nincsen vesztenivalod. Viszont ne várd, hogy a sült galamb majd a szadba repül.
2012. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!