Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha diszkóban oda...

Lányok, ha diszkóban oda helyezkedtek a tánctéren egy nektek nyilván tetsző idegen srác közelébe, mégis mit vártok, hogy mi történjen a fiú részéről?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Időnként eljárok diszkóba, (ált.progi,vagy minimál stílus) és a tánctéren nyomulnak rám a csajok. Vagy odajönnek a barátnőikkel ált ketten, hárman, vagy szimplán egyedül, és a közelembe helyezkednek. A határozottabbak, nem sokat szarakodnak, mindjárt megérintenek, megfogják a derekam vagy a kezem... Viszont valamikor az egész szimplán csak úgy zajlik, hogy kb tőlem 50 centire, háttal táncol folyamatosan, esetleg rám sem néz, csak dobálja a haját,simogatja a nyakát. Flörtöl.Ilyenkor mi a legjobb, illetve a legrosszabb amit tehetek??? 27 F

2013. máj. 19. 16:55
 1/8 TheHutyutyu ***** válasza:
14%
Akkor ne tökölj, szedd fel az egyik csajt és kuherold meg!! :D :D
2013. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Valahova csak menniük kell. Lehet, nem is neked szól a dolog, hanem melletted valakinek, vagy leginkább senkinek. Mégis hova menjenek, ha táncolni akarnak? A mosdóba?
2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehetsz akármilyen f*szi, ha kapásból hármasával nyomulnak rád.


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ha háttal áll neked, hogyan tud flörtölni.

2013. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

1. Valóban nem vagyok egy csúnya gyerek, de semmi extra...

2.Testbeszéddel, tánccal...

2013. máj. 19. 17:30
 5/8 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Akár igazad is lehetne, ha én nem tudnék különbséget tenni a két dolog között.Viszont hidd el tudok, és ezt el kellene fogadni, különben feleslegesen tettem fel a kérdést.


Ez nem neked szól, de nem írtam hogy a 3-ból 3 akar valamit, általában az egyik nyomul, a többiek pedig csak ott táncikálnak.Együtt "bandázunk" a tánctéren.

2013. máj. 19. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor én ösztönösen megfogom a derekát és együtt táncolunk. egyre szorosabban vagyunk, megfordul smár aztán lánytól függően a többi... és szerintem te se tökölj, mert nem szeretnek csúnya pasik közelében lenni, nehogy rájuk nyomuljanak.
2013. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen stílusú helyekre jársz? Valahol, én is így teszek, de pl egy progi buliban képtelen vagyok a csajjal együtt táncolni, mert szerintem erre nem is lehet...csak bohóckodni. Az is béna ha a fülébe üvöltöm, hogy mennyünk ki, vagy igyunk valamit, mert kb csak ötödikre érti meg, ez is csak balf_szoskodás.Régen, full készen 1000-szer könnyebb dolgom volt, csak már nem áll annyira jól, 27 évesen. Meg hát ritkán találkozni MDMA-val.
2013. máj. 20. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
sima szórakozóhelyre, vagy fősulis fesztiválra. tánctéren nem beszélni kell hozzájuk hanem megfogni határozottan és félre hívni egy csendesebb helyre, persze csak ha már smároltatok.
2013. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!