Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki alkalmatlan a munkára az...

Aki alkalmatlan a munkára az miből éljen?

Figyelt kérdés
Nem értem magam, szeretnék dolgozni, de egyszerűen nem bírom, az elviselhetetlen emberek és hajtás mindenhol... én egy kifejezetten lassú ember vagyok, nem tudom teljesíteni sem az elvárásokat. Állandóan az jár a fejemben hogy ennek semmi értelme, nincs miért dolgozni sem, végigdolgozom az életem, aztán megdöglök. De mire jó ez? Már napi szinten gondolok az öngyilkosságra is. Mit kéne tennem? Vagy milyen munkahelyet nézzek amiben nincs ez a nagy hajtás meg idegeskedés? Sima érettségim van csak, nő vagyok.
2013. jún. 12. 18:52
 1/7 tetris ***** válasza:
25%
Legyél önálló vállalkozó.
2013. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen nem jut eszembe egy munkahely sem ahol ne lenne hajtás, vagy ahol normálisak lennének a kollegák, munkáltatók...

De azt hiszem valamiből muszáj megélni. Viszont azzal egyetértek,hogy az egész életünk nagyjából ebből áll. Dolgozni a semmiért. Aztán megdögleni. Modern rabszolgaságnak nevezik....:) Én sem látom a kiutat ebből. Nincs túl sok értelme az életnek. Vállalkozó szívesen lennék de ahhoz is kell egy induló tőke. Na meg azért ott sem mindegy milyen az ember, hogy tesz meg mindent az üzletért, azért ott is kell dolgozni.Sokszor abban több a stressz szerintem, legalább is ahogy hallottam ismerősöktől.

Mire jó az hogy állandóan gürizni az éhbérért? Semmire nem jó csak egyes hatalmi embereknek, akik belőlünk élnek meg.:D Ez a szomorú igazság.

2013. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság az emberek többségének dolgoznia,hajtania kell a megélhetésért.Sajnos kevés a munkalehetôség is a mai világban.Ha csak sima érettségid,tanulj még vmi szakmát ami tetszik neked,vagy menj fôiskolára,egyetemre és tanulj olyan szakmát,amiben 'keveset' kell dolgoznod,nem probléma a lassúság és úgy érzed tudod teljesíteni az elvárásokat.
2013. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el teremornek egy kisebb muzeumba, ott nincs akkora hajtas.
2013. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt, dolgozni tök feleslegesen a nagy semmiért, hogy egész életünkben éhbért kapjunk és végül megdögöljünk. Ezért engem nem érdekel az egész. Olyan munkákat választok, ami ugyan nem fizet túl sokat, de legalább szeretem és szarok mindenre.
2013. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Hasonló cipőben jártam, kivéve az öngyilkossági gondolatokat. Ételfutárként dolgoztam, amikor az egyik megrendelőmmel 2 órán át beszélgettünk munka után. Ráébresztett, hogy van más módja az életnek és az élet igenis jó és élményekben gazdag.

Ő egy sikeres MLM szakember és szép lassan komótosan belevezetett az MLM rejtelmeibe. Az MLM az, amire a sok okostojás azt mondja, hogy piramis meg pilótajáték és be kell szervezni embereket. Annyit hozzáfűznék ehhez, hogy a pilótajáték illegális és tényleg be kell szervezni embereket, az MLM pedig manapság a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi forma és nem kell beszervezni senkit. Amerikában diplomázni is lehet belőle. Ha van a közeledben olyan ember, aki dolgozik valamelyik nagy múltú MLM cégnél, akkor keresd meg! Az én életem gyökeresen megváltozott! Én egyébként Szigetszentmiklóson lakom, ha esetleg itt laksz a közelben, szívesen segítek rendbe tenni az életed. A saját tempódban haladhatsz, itt te vagy a saját magad főnöke. Egyébként pont ez benne a legnehezebb. Nincs aki hajtson! Érdekes, de tényleg nehéz rávenned magad a munkára, ha nincs aki kirúgjon. :)

2013. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el biztonsági őrnek, vállalkozónak vagy valami olyan munkára, ami nagy alaposságot és figyelmet igényel és nem érdek a kapkodás. Én is azt javaslom, hogy tanulj még valamit.
2013. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!